Karviná – Kopřivnice 35:24 (kon.) | Lovosice – Hranice 30:27 (kon.) | Zubří – Zlín 40:20 (kon.)
Litovel – Královo Pole 28:28 (kon.) | Jičín – Frýdek-M. 24:21 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
30:27 (13:12)
TJ Cement Hranice
Sobota 12.03.2016, 18:00 • Sportovní hala Chemik • Chance Extraliga mužů • 21. kolo

To je pro dnešek ode mne s konstatováním výhry Lovosic 30:27 z haly Chemik vše. Dnes se opět střelecky dařilo Václavu Klimtovi, který zaznamenal téměř polovinu domácích branek, konkrétně 13. Hosté dnes přijeli na sever Čech bojovat na dálku o druhé místo se Zubřím a Plzní, jenže zápas se jim příliš nepodařil a odjíždí poraženi. Budu se těšit u dalšího, nejen házenkářského on-line přenosu, na počtenou. (19:46:32)

Komentář domácího trenéra, Vladimíra Šumy: "Prospali jsme trochu první poločas, kdy jsme prohrávali o tři branky a od desáté minuty jsme skóre srovnali. Na obou stranách bych vyzdvihl výkon brankářů, jak Pepy Kučerky, tak Artura Adamíka. V zápase jsme minimalizovali počet technických chyb z Dukly a k tomu se nám dařil rychlý protiútok. Velmi důležité dnes bylo, že jsme měli velmi kompaktní obranu. Po dvou nepodařených utkání jsme ukázali, že i vyhrávat jde. Bylo to poslední utkání základní části a diváci i hráči odcházejí a zase přicházejí s pocitem vítězství. Takový poslední zápas byl pro nás důležitý a nyní už se musíme soustředit na finále Českého poháru a potom na play-off."

Komentář hostujícího trenéra, Libora Hrabala: "Já myslím, že dnes co jsme tu předvedli je katastrofa, dostat třicet branek venku, minule třicet jedna. Dnes nebyla možnost, obrana nefungovala, útok katastrofický, proměňování šancí v prvním poločase, střelba našich spojek katastrofická, prostě hrozný zápas z naší strany. Gratulace Lovosicím k dnešnímu vítězství."

HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice 30:27 (13:12)
    Nejvíce branek: Klimt 13/5, Malý 4, Sýkora 4 – Zemánek 7, Tůma 4, Magrla 4. Rozhodčí: Karel Macho, Milan Hájek. Delegát: Miroslav Šajner. Sedmimetrové hody: 5/5 – 0. Vyloučení: 2:1.

Domácí hráči si užívají výhru za potlesku fanoušků.

Hráčem zápasu se stává Václav Klimt, který zaznamenal 13 branek!!!

Konec zápasu. (30:27)

60
    Utkání se už jen dohrává a domácí dnes zvítězí. (30:27)

60
    Tyč zazvonila po střele Václava Klimta. (30:27)
    60
    Kdo jiný než Jaroslav Zemánek opět skóruje na straně hostů. (30:27)
    59
    Dvacátou šestou branku přidává Jaroslav Zemánek, dnešní nejlepší střelec Hranic. (30:26)