Los Angeles – Dallas 2:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 3:4 (kon.) | Carolina – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 0:5 (kon.) | Arizona – Washington 3:0 (kon.)
Chicago – Boston 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 6:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Detroit Red Wings
Neděle 03.04.2016, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Díky za sledování tohoto onlajn přenosu, přeji vám úspěšný nedělní den!

3. Brad Richards (DET) 1+1

Je konec. Detroit dokázal uhájit jednobrankový náskok, který si vybudoval po dvou třetinách a zvítězil v Torontu 3:2. Ve 44. minutě vsítil vítězný gól Quincey, v samotném závěru udělal kosmetickou tečku za výsledkem Nylander.

59:53
    Rielly nebezpečně poslal kotouč kolem Howarda, ten však nebyl nikým usměrněn do branky, tohle už hosté zvládnou!

59:45
    Hra se posunula o vteřinku. Vhazování se ale bude opakovat.

59:44
    Domácí si berou oddechový čas!

59:44
    Vhazovat se bude před Howardem. Hosty čeká ještě perných 16 vteřin.

59:10
    Toronto opět v šesti mužích v poli!
    58:53 William NYLANDER - 2:3

58:53
    Toronto právě vstřelilo branku!
    A opět platí pořekadlo "nedáš, dostaneš!" Glendening nejprve netrefil prázdnou branku, střele nakonec nezabránil Bozak, ale puk letěl do konstrukce. Následně se kus černé pryže dostal až před Howarda, kde do něj po krátké kombinaci hokejkou praštil WILLIAM NYLANDER, který se nemýlil – 2:3! Asistence: Nazem Kadri, Brad Boyes.

58:26
    Glendening mohl rozhodnout, jenže jeden z bránících hráčů se vrhl proti střele a zastavil ji!

57:45
    Dacjuk vyhodil kotouč do středního pásma, nicméně Toronto je opět v tom útočném a pokračuje v tlaku.

57:30
    Výborně zasáhl Howard proti střele Lindberga.

57:20
    Toronto odvolalo brankáře!

57:00
    Do konce utkání zbývají tři minuty!

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 23. Greening (Nylander, Rielly), 59. Nylander (Kadri, Boyes) – 9. Richards (Green, Dacjuk), 18. Green (Ericsson, Glendening), 44. Quincey (Helm, Richards)

Toronto Maple Leafs: Sparks (Bernier) – Marinčin, Rielly, Corrado, Gardiner, Brennan, Campbell – Boyes, Kadri, Grabner – Kapanen, Bozak, Lindberg – Parenteau, Nylander, Greening – Froese, Gauthier, Laich.
    Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Quincey, DeKeyser, Marčenko, Kronwall, Green, Ericsson – Larkin, Zetterberg, Abdelkader – Richards, Dacjuk, Helm – Tatar, Sheahan, Nyquist – Mantha, Glendening, Athanasiou.