Boston – Detroit 5:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:4 (kon.) | Philadelphia – Toronto 3:4 (po pr.)
Washington – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:4 (kon.) | Carolina – Montreal 2:4 (kon.)
Ottawa – Florida 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 3:2 (po pr.) | Chicago – St. Louis 1:2 (po pr.)
Dallas – Colorado 4:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 7:3 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:5 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 2:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:4 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Pátek 08.04.2016, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
    Philadelphia dnes podlehla Torontu 3:4 po prodloužení.

Letci se po dnešní porážce propadli na nepostupové deváté místo tabulky Východní konference. Na dvojici Detroit – Boston však ztrácejí jen bod a navíc mají zápas k dobru. Pokud by tedy oba zbývající duely vyhráli, boje o Stanley Cup by jim neunikly. Závěr základní části tedy rozhodně slibuje ještě velké drama! (04:12:03)

3. William Nylander (TOR) 1+2

Je konec! Hokejisté Flyers dnes vydřeli po špatné první třetině alespoň bod, který jim ponechává reálnou šanci na postup do play-off, Utkání poslal do prodloužení v čase 59:02 Wayne Simmonds. V něm však přišel faul MacDonalda a Maple Leafs nabídnutou přesilovku využili, když Jake Gardiner propálil vše, co mu stálo v cestě.

Střely na branku v prodloužení – 0:2, celkem – 44:26.

62:51 Jake GARDINER - 3:4p

62:51
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Gól platí! Autorem rozhodujícího gólu je tedy JAKE GARDINER, který od modré propálil Steva Masona, který přes Laicha nic neviděl. Asistence: Pierre-Alexandre Parenteau a William Nylander.

62:51
    Rána Jakea Gardinera zapadla za záda Masona! Rozhodčí se ale budou radit s videem, Masona totiž v brankovišti kontaktoval Brooks Laich!

62:19
    Reillyho střelu zblokoval Gudas a Bellemare vyhazuje!

61:35
    Jake Gardiner se zbavil chytrou stahovačkou Andrewa MacDonalda, který ho v pádu podrazil. Toronto tak bude hrát přesilovku 4 na 3 a má velkou šanci zápas rozhodnout!

60:45
    Na druhé straně to zkoušel Voráček. Jeho pokus z pravého křídla byl zblokován.

60:21
    Giroux se nechal obrat o puk Grabnerem. Rakouský útočník však nepřekonal Masona.

60:01

Domácí ve třetí třetině srovnali dvoubrankové manko a získali tak bod, který je pro ně velmi důležitý. Samozřejmě by se jim velmi hodil i ten druhý, který mohou získat v prodloužení nebo nájezdech. Vyrovnání zařídil 58 sekund před koncem Wayne Simmonds.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:02 Wayne SIMMONDS - 3:3

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 21. Schenn (Couturier, Gagner), 49. MacDonald (Bellemare, VandeVelde), 60. Simmonds (Streit, Gostisbehere) – 6. Nylander (Marinčin, Greening), 16. Greening (Nylander, Lindberg), 30. Grabner, 63. Gardiner (Parenteau, Nylander)

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Streit (A), Schultz, Gostisbehere, MacDonald, Manning, Gudas – Voráček, Giroux (C), Simmonds (A) – Schenn, Couturier, Raffl – Gagner, Laughton, Read – White, Bellemare, VandeVelde. Trenér: Dave Hakstol
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Sparks) – Marinčin, Reilly, Corrado, Gardiner, Brennan, Campbell – Parenteau (A), Bozak (A), Laich – Kapanen, Nylander, Greening – Grabner (A), Gauthier, Lindberg – Boyes, Froese, Carrick. Trenér: Mike Babcock

Rozhodčí: Rehman, Sutherland – Shewchyk, Nowak