Rusko – Finsko 4:2 (kon.) | Česko – Slovensko 4:3 (po pr.)
Česko
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Slovensko
Sobota 09.04.2016, 18:00 • ZS Václava Nedomanského, Hodonín • Turnaj čtyř (U19)

Český tým vítězí i dnes a připisuje si další dva body do tabulky. Slovenský tým byl zdatným soupeřem a místy české mužstvo i přehrával, ale stačilo jim to v konečném zúčtování jen na bod za prohru v prodloužení. Já Vám děkuji za pozornost a loučím se s Vámi s konstatování, že již zítra jsou na programu poslední dva zápasy turnaje. (20:19:15)

Slovensko: Michal Roman

Derby se Slovenskem rozhodl v prodloužení Radek Koblížek, díky jehož trefě Česko vyhrálo 4:3! Všechny dosavadní výsledky turnaje: http://bit.ly/TurnajCtyrZemi

Zveřejnil(a) SHK Hodonín dne 9. duben 2016

64:32
    Česko právě vstřelilo branku!
    A je dobojováno. Český tým i dnes uspěl a bere z tohohle utkání dva body. RADEK KOBLÍŽEK to zkoušel bekhendem a když neuspěl tak to zkusil jinak a druhý pokus mu vyšel. Asistence: David Kaše.

64:22
    Wágnerova střela sražena vysoko nad branku.

64:19
    Oddechový čas pro Slovensko.

64:19
    V plné rychlosti se na modré čáře zamotal kotouč mezi brusle Šnajnara a byl mu odpískán ofsajd.

63:19
    Hronek se kličkou zbavil obránce a zkoušel to přízemní střelou k tyči, ale jeho pokus nebyl přesný.

62:51
    Kaňákova střela byla sražena za branku.

62:07
    V prodloužení se toho zatím moc neděje. Oba týmy jsou opatrné a snaží se nevytvořit žádnou chybičku, která by je mohla stát utkání.

Vyhraná vhazování: 44:25

Slovenský tým se v 47. minutě dostal do vedení zásluhou Žiaka a se svěřenci trenéra Bokroše to vypadalo dobře. Jenže v 55. minutě vyrovnal stav utkání Kaše po pohledné akci Brukova výběru a kapitán české reprezentace tak dovedl svůj tým do prodloužení, které začne za malý okamžik.

60:00

58:50
    Český tým se tlačí do branky a snaží se vstřelit rozhodující branku utkání. Slovensko pouze vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:06
    Nahození Kuldy se snažil tečovat Vracovský, ale na puk nedosáhl.

Adam Krátký

Branky a nahrávky: 8. Procházka (Kaše, Koblížek), 22. Wágner (Bartko), 55. Kaše (Procházka, Zajíc), 65. Koblížek (Kaše) – 25. Koziot (Murín), 30. Prášil (Koyš), 47. Žiak (Miro, Trska)

Česko: Růžička (Kuchař) – Jandus, Zajíc, Šnajnar, Klinger, Kaňák, Hronek (A), Bartko – Procházka, Kaše (C), Koblížek (A) – Ďurač, Kusý, Wágner – Svoboda, Spratek, Dufek – Vracovský, Kokoška, Kulda – Flok.
    Trenér: David Bruk.

Slovensko: Foltán (Babik) – Roman (A), Košecký, Danko, Šefčík, Trska, Burzík, Kvocera – Váňa, Lindeman, Andrisík – Žiak (A), Murín (C), Sloboda – Koziot, Koyš, Prášil – Spodniak, Žitný, Miro – Trudman.
    Trenér: Ernest Bokroš.

Rozhodčí: Pražák, Šindler – Brejcha, Suchánek