Nantes – Nice 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Toulouse 0:0 (kon.) | Monaco – Guingamp 3:2 (kon.)
Troyes – Bordeaux 2:4 (kon.) | Lorient – Lille 0:1 (kon.) | Caen – Bastia 0:0 (kon.)
Remeš – Montpellier 2:3 (kon.) | Lyon – GFC Ajaccio 2:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:0 (0:0)
Toulouse FC
Sobota 30.04.2016, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:59:11)

Do utkání vstupovali v roli favoritů domácí, jenže těm se zápas vůbec nepovedl. Zachraňující se Toulouse bylo lepší a nebýt dnes skvělého Ruffiera v bráně ASSE, mohli si hosté odvézt dokonce všechny body. I bod ale může hrát důležitou roli v boji o záchranu v lize.

90+3

90+2
    Bude se kopat od branky Toulouse.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Óscar Trejo.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, hraje se stále bez gólů, hosté ale mají tlak.

89
    Hosté s míčem na polovině soupeře, domácí se urputně brání.

87
    Sám Regattin tento roh rozehrál, ale míč končí znovu mimo hřiště, tentokrát je z toho autové vhazování pro Toulouse.

86
    Diváci pískají, Toulouse má zásluhou Regattina roh z pravé strany!

85
    Lemoine odkopává míč od vlastního vápna, hosté nyní několikrát nebezpečně zahrozili, podaří se jim využít "přesilové hry"?

83
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Somália, přichází Jean-Daniel Akpa-Akpro.

81
    Je tu posledních deset minut tohoto utkání, v němž se dávaly velké šance domácím, kteří se ale zatím gólově nedokázali prosadit.

79
    Posléze ale Ninkov nepřesně centruje z pravé strany, míč má Ruffier.

79
    Již se opět hraje, Diop rozehrál volný kop hostů.
    77. Červená karta - Loïc Perrin (AS Saint-Étienne)

77
    Červenou kartu dostává Loïc Perrin (AS Saint-Étienne) za ostrý faul u půlící čáry na Somáliu, to je výrazná komplikace pro domácí tým.

75
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Renaud Cohade, přichází Alexander Søderlund.

74
    Od Ruffiera začíná další útočná akce domácích, kteří se zatím těžko prosazují přes pozornou defenzivu soupeře.

Martin Dvořák

Branky:

Karty:   23. Bayal Sall (SET), 30. Clément (SET) – 43. Diop (TOU), 45+1. Yago (TOU)   77. Perrin (SET)

Neproměněná penalta: 5. Ben Yedder (TOU), brankář Ruffier zneškodnil

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 9:9. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 21:17.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Perrin, Bayal Sall (31. F. Pogba), Malcuit (53. Hamouma) – Théophile-Catherine, Lemoine, Clément, Cohade (75. Søderlund), Assou-Ekotto – Eysseric – Roux.
    Náhradníci: Moulin – Pajot, Tabanou, Selnaes, F. Pogba, Hamouma, Søderlund.

Toulouse FC: Lafont – Yago, Diop, Tisserand, Ninkov – Somália (83. Akpa-Akpro), Blin (59. Kana-Biyik) – Regattin, Didot (90+1. Trejo), Braithwaite – Ben Yedder.
    Náhradníci: Goicoechea – Kana-Biyik, Akpa-Akpro, Sirieix, Spajić, Trejo, Bodiger.

Rozhodčí: Jaffredo – Philippe, Chevreux