Brno – Uh. Brod 6:3 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Boskovice inline 8:1 (kon.) | Brno – Devils Zlín 7:5 (kon.)
Roller Storm – IHC Olomouc 3:6 (kon.) | Černošice – HC Boskovice inline 9:2 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Olomouc 3:4 (kon.)
IHC Kladno – IHC Přerov 2:3 (kon.) | Roller Storm – IHC Nový Jičín 4:6 (kon.) | Černošice – Uh. Brod 4:5 (po pr.)
ILHK Hr. Králové – Devils Zlín 8:6 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Nový Jičín 9:3 (kon.)

Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Přestože odehráli první minutu prodloužení lépe Černošice, z výhry se nakonec raduje Uherský Brod. Po pravé straně ujel JAKUB VANĚK, který přesnou ranou překonal Frolíka! Bez asistence.

49:05
    Domácí jsou v prodloužení aktivnější, zatím Musila neprověřili.

48:01

V základní hrací době se o vítězi nerozhodlo, následovat bude pětiminutové prodloužení.

48:00
    Čtvrtá čtvrtina skončila.

47:43
    Wurm pálil z velkého úhlu, Musil dokázal skvěle zasáhnout ramenem.

46:59

46:22
    Malý klepl hostujícího brankáře do ruky, rozhodčí přerušil hru, jelikož Musil zůstal ležet na ploše.

45:29
    Martin Krchňáček (IUB) podrazil Marka Loskota, za což musí na trestnou lavici.

43:27
    Černošice kombinují na útočné polovině a snaží se strhnout vedení na svoji stranu.

42:24
    Tým Černošice právě vstřelil branku! Ani ne po minutě se domácím daří vyrovnat! Wurm posunul kotouč na DAVIDA SEMA a ten propálil i Musila! Asistence: Ronald Wurm.

41:26
    Šiller žabičkou uvolnil rozjetého JAKUBA VAŇKA, který na nic nečekal a z levého kruhu vypálil. Frolík sice předvedl rychlou reakci, na tvrdou ránu ale nedosáhl! Hosté se tak ujímají vedení! Asistence: Milan Šiller.

39:42
    Wurm pálil k tyčce, Musil ale byl na místě včas.

38:53
    Střelu Marka Loskota srazili hosté do ochranné sítě.

37:45
    Mrázik přesným pasem našel volného MILANA ŠILLERA, který zamířil přesně mezi Frolíkovy betony! Asistence: Andrej Mrázik.

37:15
    Domácí dostali puk do branky, rozhodčí ale gól neuznal!

36:25
    Mrázikovu střelu vyrazil Frolík jen k DUŠANU SURÉMU, který z první dokázal zamířit přesně do sítě! Asistence: Andrej Mrázik.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

David Mencl

Branky a nahrávky: 14. Lechner (Wurm), 16. M. Loskot (Sem), 25. Loskot (Wurm), 43. Sem (Wurm) – 4. Šiller (Gazda), 37. Surý (Mrázik), 38. Šiller (Mrázik), 42. Jakub Vaněk (Šiller), 50. Jakub Vaněk

SK Černošice: Frolík (Brabec) – J. Loskot, Chamrád, Krudenc, M. Loskot, Lechner, Ottomanský, Dostál, Malý, Sem, Tondr, Wurm
    IHC KANCI Uherský Brod: Musil – Gazda, Surý, Mrázik, Jaroslav Vaněk, Jakub Vaněk, Šiller, Heča, Pavlůsek, P. Vaněk, Vaculín, Krchňáček

Rozhodčí: Hornáček, Výborný