Norsko – Slovensko 7:5 (kon.) | Finsko – Česko 7:3 (kon.)
Norsko
7:5 (3:2, 0:0, 4:3)
Slovensko
sk Pátek 06.05.2016, 16:10MS juniorek

Slovenské florbalistky aj vo svojom treťom vystúpení na týchto MS prehrávajú, tentokrát podľahli po vyrovnanom priebehu hry Nórkam pomerom 7:5. Prajem Vám príjemný zvyšok dnešného večera. (18:05:02)

59:34
    Nórsko dalo gól!
    Gól do prázdnej slovenskej brány strelila CELINE RIPEL a zrejme je už o víťazovi dnešného duelu rozhodnuté. Bez asistencie.

59:27
    Zápas sa v posledných sekundách veľmi kúskuje, čo Nórkam vyhovuje.

58:13
    Slovenky hrajú power-play s prázdnou bránou!

58:13
    Oddychový čas.

58:00
    Bežia posledné dve minútky zápasu, Slovenky vo veľkom tlaku, ale Nórka Fredriksenová zastavuje všetky pokusy našich dievčat.

54:43
    Gól strelil SOFIE KRISTIANSEN. Asistencia: Rikke Hansen.

54:19
    Slovensko dalo gól!
    Gól strelila ŠÁRKA BOLOVÁ. Asistencia: Lenka Cupraková.

52:20
    Už svoj druhý gól v denšnom stretnutí strelila RIKKE HANSEN. Asistencia: Linh-Dan Teresa Nguyen.

47:18
    Vylúčenie v tíme Slovensko (Kristína Hudáková).

46:24
    Gól strelila LINH-DAN TERESA NGUYEN. Bez asistencie.

46:13
    Gól strelila ZUZANA SPONIAROVÁ. Asistencia: Timea Patakyová.

40:08
    Vyrovnávajúci gól strelila v úvode záverečnej tretiny TIMEA PATAKYOVÁ. Asistencia: Kristína Hudáková.