MŠK Žilina
1:0 (0:0)
MFK Skalica
sk Pátek 06.05.2016, 20:00 • NTC Poprad • Niké liga

V druhom polčase sme teda videli gól. Strelil ho v 65. minúte Haskič. Skalica bola aj po druhý polčas pod drvivým tlakom a nedokázala sa gólovo presadiť. Žilina teda vyhrala 1:0 a urobila tak dôležitý krok v boji o pohárovú Európu.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (21:49:49)

90+2

90+2
    Pečovský vysunul do zakončenia Letića, ktorý strieľal z ľavej strany v šestnástke, ale bránu minul. Je tu ešte odkop od Krnáča.

90+1
    Žilinčania boli v šestnástke Skalice, ale Švejdík a následne Letić nedokázali už poslať loptu do bránky.

90+1
    Rozhodcovia nadstavujú dve minúty.

88
    Žilina vyrazila do prečíslenia štyroch proti trom. Loptu potiahol po strane Špalek a posielal ju pred bránku. Skalický obranca však loptu odkopol.

88
    Piroska centrom v šestnástke našiel Hudáka, ktorému hlavička nevyšla podľa predstáv, a tak následne iba pokrútil ramenami.

87
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Nermin Haskič, prichádza Bojan Letić.

86
    Špalek centrom na hrot našiel Káčera. Ten však bol v značnej ofsajdovej pozícii.

85
    Šebesta neprihral svojmu spoluhráčovi. Možno aj napriek dobrému obrannému zákroku Viktora Pečovského.

84
    Čerstvo naskočený Ciprys vysúval do prieniku Masaryka, ktorý si na prvý pohľad nabehol dobre, ale čiarový rozhodca ukázal ofsajd.

83
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Ondrej Neoveský, prichádza Radoslav Ciprys.

82
    Záhumenský hľadal centrom v šestnástke Masaryka, ktorý však nebol uvoľnený a Žilinčania si teda s loptou poradili.

81
    Po štandardke Žiliny sa do hlavičkovej možnosti dostal Dávid Hudák, ale nemieril presne.

80
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Filip Hlohovský, prichádza Miroslav Káčer.

79
    Nermin Haskič bol v ďalšej dobrej šanci. Bežal po ľavej strane. K dispozícii mal na opačnej strane Špaleka. Rozhodol sa však sám strieľať, a to nebolo najlepšie rozhodnutie, keďže mieril vedľa a Špalek bol naozaj v lepšej pozícii.

78
    Neoveský sa dostal k strele spoza pokutového územia. Jeho pokus však bol veľmi nepresný.

76
    Skaličania síce strelili gól z kopačky Hudáka, ale skalický obranca bol v ofsajdovom postavení.

75
    Skalica vyrazila do protiútoku! Masaryk prihrával popred Švejdíka na Pirosku, ktorý sa ocitol v obrovskej šancu, ale bránu prestrelil! Takto sa naozaj o záchranu nehrá.