Albánie – Katar 3:1 (kon.) | Německo – Slovensko 1:3 (kon.) | Španělsko – Bosna 3:1 (kon.)
Rumunsko – Ukrajina 3:4 (kon.) | Turecko – Černá Hora 1:0 (kon.) | Itálie – Skotsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Norsko 3:0 (kon.)
Německo
1:3 (1:2)
Slovensko
Neděle 29.05.2016, 17:45 • WWK Arena, Augsburg, Německo • Reprezentační zápasy

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:02:27)
    Slováci dnes dokonale zaskočili mistry světa, nad Německem v Augsburgu vítězí 3:1!

Utkání je u konce, také druhý poločas končí vítězstvím Slovenska, které na těžkém terénu dokázalo skórovat po rohovém kopu. Slováci dnes dokonale využili velkých chyb domácích v obraně a v přípravě na blížící se EURO si připisují nejcennější vítězství!

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty, pěknou střelou se prezentuje Miro Stoch, bylo to ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, míč končí zhruba metr nad brankou ter Stegena.

90
    V poslední minutě řádného hracího času kombinují slovenští fotbalisté na polovině soupeře.

89
    Po přihrávce Brandta pálí uvnitř vápna Slovenska Sané, ale dal míči opačnou faleš a střela neohrozila brankáře Kozáčika.

88
    Miro Stoch zatáhl míč po levé straně na polovinu soupeře a zkušeně šetří čas.

87
    Ter Stegen bude rozehrávat od své branky, Höwedes se snaží zrychlit rozehrávku.

86
    Pro pětadvacetiletého Jána Greguše, hráče FK Jablonec, je to dnes velká škola nastoupit proti mistrům světa!

85
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Jan Greguš.

84
    Roh domácích rozehrál z levé strany Götze, ale byl to přetažený centr na nikoho, německé trápení pokračuje.

83
    Sané ve vápně Slovenska dlouho bojoval sám se sebou, místo toho, aby přihrával, nakonec je z toho alespoň roh pro Německo.
    82. Střela Götzeho (GER) jen těsně míjí branku Kozáčika

82
    První velká šance německého výběru ve druhém poločase, Mario Götze parádní střelou z levé strany překonal i Kozáčika, ale míč doslova olízl vzdálenější tyč!

81
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Viktor Pečovský.