Slovensko – USA 1:8 (kon.) | Česko – Kanada 3:2 (po pr.)
Slovensko
1:8 (1:0, 0:5, 0:3)
USA
sk Sobota 06.08.2016, 17:30 • Easton Aréna, Piešťany • Reprezentace do 18 let

Máme za sebou prípravný zápas Slovensko U18 – USA U18, v ktorom naši mladí hokejisti podľahli kvalitnému súperovi hladko 1:8. Pre dnešok vám ďakujem za pozornosť a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. (19:43:30)

59:12
    Hostia v plnom počte.

58:21
    USA U18 so štyrmi hráčmi.

58:12
    Vylúčenie v tíme Slovensko (Boldižár – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

57:12
    Vylúčenie v tíme USA (Messner – 2 min., sekanie).

56:21
    Vylúčenie v tíme USA (Dougherty – 2 min., sekanie).

53:33
    USA dalo gól!
    Hokejisti USA U18 pridávajú i ôsmy gól, postaral sa oň MICHAEL PASTUJOV. Asistencie: Matt Miller.

51:15
    Vylúčenie v tíme USA (Mirageas – 2 min., sekanie).

49:59
    Do konca stretnutia ostáva 10 minút, ale o jeho osude je dávno rozhodnuté.

46:58
    Neuveriteľná efektivita mladých Američanov, ktorí využívajú ďalšiu presilovú hru. RYAN POEHLING dáva už svoj štvrtý dnešný gól a stav stretnutia je tak 1:7. Asistencie: Michael Pastujov, Vanya Lodnia.

46:08
    Vylúčenie v tíme Slovensko (Eliáš – 2 min., filmovanie pádu).

45:38

43:38
    Vylúčenie v tíme USA (Brickey – 2 min., držanie).

43:04
    Aj v tretej tretine vidíme obraz podobný tretine druhej. V slovenskej sieti už vidíme poltuctový gól, o ktorý sa postaral BRANNON McMANUS. Bez asistencií.

41:17

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine máme v Piešťanoch stav 1:5. Hostia zvrátili stav v priebehu siedmych minút druhej tretiny, o čo sa tromi gólmi postaral najmä Ryan Poehling. Následne bol zápas rozkúskovaný častými vylúčeniami. Záverečná časť hry sa začne približne o 19:05.