Vítěz: Čína

Čtvrtek 18.08.2016, 00:30Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších textových přenosů zase někdy na počtenou! (03:16:27)

Je dobojováno! Čína potvrdila roli velkého favorita a získává zlaté medaile! Japonsko ale rozhodně nemusí smutnit, předvedli báječný výkon, a byli Číně více než rovnocenným soupeřem, za odměnu jim budou stříbrné medaile.

Finále právě skončilo!

Čína – Japonsko 3:1

Ma Long – Jošimura 3:0 (11:1, 11:4, 11:4)

Je to tady! Ma Long poráží svého japonského soupeře Jošimuru hladce 3:0 na sety a zařizuje tím pro Čínu poslední třetí bod, který pro tuto zemi znamená bod zlatý!

Čínský hráč si udržel obě dvě své podání a vede již 7:3.

5:2, v hale Riocentro se již pomalu mohou chystat velké čínské oslavy. Ma Long působí velmi klidným, koncentrovaným dojmem.

Třetí set, nebo alespoň jeho začátek je zatím nejvyrovnanější z celého zápasu, stav je 2:2.

Ma Long – Jošimura 2:0 (11:1, 11:4)

11:4, takový je konečný výsledek druhého setu, Ma Long vede již 2:0. Čína je tak jedinou sadu od zisku zlatých medailí.

9:2, o vítězi druhé sady není nejmenších pochyb.

Ma Long ukazuje, že není světovou jedničkou jen tak. Předvádí neskutečný stolní tenis, 6:1 je momentální stav druhé sady. Jošimura uhrál dosud se vším všudy dva míče.

Průběžný stav druhé sady hovoří opět pro čínského hráče. Ma Long vede 3:1.

Ma Long – Jošimura 1:0 (11:1)

První set byl naprosto jednoznačnou záležitostí pro čínského hráče. Ma Long vítězí 11:1 a ujímá se vedení 1:0 na sety.

6:1, Ma Long sebevědomě kráčí za ziskem prvního setu.

A čínský hráč to dokazuje ihned od začátku utkání, 3:0.