Královo Pole – Frýdek-M. 33:26 (kon.) | Litovel – Plzeň 26:28 (kon.) | Kopřivnice – Hranice 37:35 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
37:35 (18:15)
TJ Cement Hranice
Sobota 10.09.2016, 18:00Chance Extraliga mužů • 2. kolo

KH Kopřivnice – TJ Cement Hranice 37:35 (18:15)
    Nejvíce branek: Rachač 12/2, Hanus 7, Petřík 7/4 – Horut 10/6, Čadra 5, Zemánek 5. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev, delegát Roman Bauer. Sedmimetrové hody: 6/6 – 6/6. Vyloučení: 5:5. Diváci: 390. (16:58:13)

Ve druhém kole extraligy mužů zabodovali házenkáři Kopřivnice. V úvodu se sice ujali vedení házenkáři Cementu Hranice, ještě před přestávkou ale otočili hráči Kopřivnice vývoj zápasu a po třiceti minutách hry vedli 18:15. Ve druhé půli si pak kopřivničtí házenkáři náskok udržovali, deset minut před přestávkou navýšili vedení na pět gólů (30:25). V závěru sice hráči Cementu ztrátu zkorigovali, na obrat ale nedosáhli, i když se minutu před koncem zápasu dotáhli na rozdíl gólu, a první vítězství Kopřivnici stvrdil Jaroslav Petřík.

Konec zápasu. (37:35)
    60
    Jarda Petřík se po pohotové přihrávce dostal za záda hranické obrany a po náskoku z šestky svou přesnou střelou pod horní tyč definitivně pečetí první vítězství domácího celku v letošní sezóně! (37:35)
    59
    Tak to je opravdu neuvěřitelné! Z identické situace na druhé straně palubovky skóruje přesnou střelou z postu spojky hranický Čadra a hosté jsou tak opět na dostřel! (36:35)
    60
    Hvězda Honzy Gřese jasně září na obloze házené! Honza Gřes získal dostatek střeleckého sebevědomí a vyslal ze své parkety spojky prudkou ránu, která proplachtila mezi tři tyče! (36:34)
    59
    To je házená, to je zápas, to je opravdové drama! Hosté se minutu před koncem utkání dotáhli opět na rozdíl pouhé trefy! Sedmimetrový hod proměnil v důležité chvíli Libor Horut, který tak stále živí naději hostů na případný zlom v utkání! (35:34)
    59
    Bránící hráč hostů vstupem do brankoviště zmařil jasnou brankovou příležitost domácího celku a rozhodčími dnešního utkání byl tak nařízen sedmimetrový hod, který úspěšně proměňuje Jarda Petřík! (35:33)
    58
    Hranicím se ale znovu podařilo odpovědět a je to opět o branku! (34:33)
    57
    Světová rána Miroslava Rachače! Kopřivnický čaroděj na devíti metrech prostě nesmí dostat prostor na svém postu spojky, protože pak je to velmi nebezpečné a často to končí brankou! Z výskoku na devíti metrech vyslal bývalý hráč Hranic famózní ránu, za kterou se hranický brankář jen nevěřícně ohlédl! (34:32)
    56
    A pozor! V kopřivnické sportovní hale je k vidění pekelné drama! Na nejtěsnější rozdíl jediné branky snížil hranický Dohnal! (33:32)
    55
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Marek Tůma). (33:31)
    54
    Po náskoku z křídla nyní střelecky zazářil Martin Střelec. (33:30)
    53
    Hranicím se podařilo dostat do rychlého přečíslení, které ve finále zakončil brankou Tomáš Mičkal. (32:30)
    53
    Hranická ofenziva našla chytrou přihrávkou na křídle volného Mičkala, který se prosazuje. Na jeho technickou střelu totiž brankář domácího celku nedosáhl. (32:29)
    53
    Na obou stranách palubovky padly v rychlém sledu branky. (32:28)
    52
    Nejlepší střelec dnešního utkání Miroslav Rachač byl vyslán na exekuci sedmimetrového hodu, který s velkou zkušeností proměnil. (31:27)

52
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Zdeněk Čadra). (30:27)
    51
    Tomáš Mičkal je v těchto momentech střelecky při chuti a přidává svou další branku! Tomáš Mičkal se krásně uvolnil na křídle a svůj náskok z šestky zakončil technickou střelou přes prsty. (30:27)