Kladno – Plzeň 2:1 (2:1 po s.s.) | Rakovník – Ústí n/L 3:2 (1:0 po s.s.) | Sudoměřice – Kovo Praha 4:1 (kon.)
Letohrad – Most 4:2 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 1:2 (kon.)
po s.s. (2:1)
HBC Kladno
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HBC Plzeň
Sobota 10.09.2016, 11:00CROSSDOCK Extraliga • 2. kolo

Děkujeme vám za přízeň a u některého z dalších hokejbalových přenosů na počtenou! (13:04:57)

Atraktivní zápas, který byl sužován četnými vyloučeními je u konce!
    Většinu zápasu bylo v jednobrankovém vedení domácí Kladno – ve 14. minutě se prosadil Ondřej Pražák. Mečounům z Plzně se nakonec podařilo vyrovnat, to když ve 44. minutě našel recept na brankáře Jirotku Martin Krch.
    V nájezdech pak dokázal ve 3. sérii skórovat Martin Krch, ale na jeho nájezd našel odpověď Vojtěch Butor. Hned další nájezd proměnil Petr Ogurčák a tento nájezd byl také nájezdem vítězným.

45:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HBC ALPIQ Kladno.
    V nájezdové loterii byli šťastnější domácí! Vítězný nájezd zaznamenal PETR OGURČÁK.

4. série
    2:1
    Jaroslav Pauer (PLZ) na Jirotku nevyzrál a Kladno v nájezdech vítězí!

4. série
    2:1
    Petr Ogurčák (KLA) proměňuje – 2:1!

Pořadí střelců se nyní obrací a další nájezd bude opět zahrávat Kladno.

3. série
    1:1
    Vojtěch Butor (KLA) musel pro pokračování nájezdů proměnit a to se mu daří – 1:1!

3. série
    0:1
    Martin Krch (PLZ) jako první skóruje a v nájezdech posílá svůj tým do vedení 1:0!

2. série
    0:0
    David Šrámek (KLA) nedává – 0:0.

2. série
    0:0
    Lukáš Vodrážka (PLZ) neproměňuje a stav nájezdů zůstává 0:0.

1. série
    0:0
    Dominik Barnošák (KLA) také nebyl úspěšný.

1. série
    0:0
    Petr Gřonka (PLZ) neproměnil.

Nájezdy zahájí hosté.

Samostatná střílení začínají.

Plzni se podařilo v posledních chvílích vyrovnat a o majiteli bodu navíc se rozhodne v samostatných nájezdech.

45:00

43:34
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzni se risk v podobě hry bez brankáře vyplatil! MARTIN KRCH střílí necelou minutu a půl před koncem základní hrací doby vyrovnávací branku! Asistence: Daniel Pejchar.

Vojtěch Filipiec

Branky a nahrávky: 14. Pražák (Barnošák, Kudela), rozh. náj. Ogurčák – 44. Krch (Pejchar)