Mladá Boleslav – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pátek 30.09.2016, 12:00 • Městský stadion - tráva • Celostátní liga staršího dorostu • 8. kolo

90
    Konec zápasu. (13:56:29)

90
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Daniel Novák, přichází Fingerhut.

87
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Komárek, přichází Procházka.

85
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází David Novák, přichází J. Novák.

79
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Lindák, přichází Matoušek.

75
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Štifter, přichází Rauscher.

70
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Šimon, přichází Koubský.

70
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kořínek, přichází Vlk.

49
    Žlutou kartu dostává Tomek (SK Dynamo Č. Budějovice).

46

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

Skončil nám první poločas utkání celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém byli po většinu času lepší domácí hráčů. Ti si vypracovali více šancí, které ale nedokázali proměnit. Ke konci poločasu ale hosté vystřídali, zlepšili napadání na polovině domácí vyrovnali hru. Gól ale nedali. Po prvním poločase nám hráči tak odešli do šaten za stavu 1:0 pro domácí tým.