New Jersey – NY Rangers 5:4 (kon.) | NY Islanders – Washington 1:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:4 (1:2 po s.n.)
Nashville – Tampa 4:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:0 (kon.) | Arizona – Anaheim 3:2 (po pr.)
Florida – Dallas 1:2 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Nashville Predators
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Tampa Bay Lightning
Neděle 02.10.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

Československá stopa v utkání

Marek Mazanec (NSH) 23 zákroků, 3 góly, úspěšnost zákroků 88,5%
    Andrej Šustr (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:35 (04:47:10)

1. Cody Bass (NSH) 1+0
    2. P.K. Subban (NSH) 1+1
    3. Mike Fisher (NSH) 1+0

Statistiky: střely na bránu: 26-26, zablokované střely: 14-17, hity: 16-10, trestné minuty: 19-25.
    Lightning během přípravy na ledě Nashvillu podruhé prohráli.

Nashville a Tampa Bay poprvé v letošní sezóně během přípravy před nadcházejícím ročníkem NHL vstřelily více než dva góly a po vyrovnávacím gólu hostujícího Coryho Conachera to vypadalo, že se dočkáme prodloužení, to ovšem necelých pět minut před koncem odmítl Cody Bass, který po návratu z trestné lavice zlomil utkání na stranu Predators. Konečný výsledek. Nashville Predators 4 Tampa Bay Lightning 3.

59:59
    Yannick Weber zbytečným vyhozením puku přes ochranné sklo poslal v závěru zápasu svůj tým do čtyř a Tampa Bay to zkusila při hře bez brankáře, vstřelit gól se ji ale už vstřelit nepodaří!

59:26
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Yannick Weber – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:35
    Další pokus vyslal na domácí bránu Cedric Paquette, jeho střela ale byla taktéž zablokována.

56:38
    Mitchell Stephens se pokusil vyrovnat stav utkání, jeho pokus ale zablokoval Anthony Bitetto.
    55:37 Cody BASS - 4:3

55:37
    Nashville právě vstřelil branku!
    CODY BASS se vrátil z trestné lavice a okamžitě po návratu na led necelých pět minut před koncem strhl vedení na stranu Predators! James Neal ve středním pásmu na levém křídle nabral velkou rychlost a skvělou přihrávkou mezi nohama jednoho z hráčů Lightning poslal do samostatného úniku Codyho Basse, který z blízkosti pod lapačkou Bena Bishopa zamířil k pravé tyči. Asistence: James Neal.

53:22
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Cody Bass – 2 min., krosček).

53:22
    James Wisniewski se v rychlém sledu dostal ke dvěma střelám, které mířily mezi tři tyče, ani jedna z nich ale za zády Marka Mazance neskočila.

52:38
    A znovu v akci Cory Conacher! Kromě něj ale také brankář Marek Mazanec, který si připsal další úspěšný zákrok.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:07
    Cory Conacher se pokusil vstřelit svůj druhý gól v zápase a v přesilové hře strhnout vedení na stranu Lightning, jenže jeho pokus byl nepřesný a zamířil mimo.

51:40
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (P.K. Subban – 2 min., sekání).

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Fisher (Neal, Subban), 26. Subban (Ribeiro), 33. Ribeiro (Forsberg), 56. Bass (Neal) – 6. Nesterov (Filppula, Drouin), 36. Filppula (Bishop, Wisniewski), 44. Conacher

Nashville Predators: Mazanec (Saros) – Ekholm, Subban, Bitteto, Weber, Girard, Granberg – Johansen, Fiala, Forsberg – Fisher (C), Aberg, Wilson (A) – Salomäki, Neal (A), Ribeiro – Gaudreau, Sissons, Bass. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Gudlevskis) – Coburn (A), Šustr, Nesterov, Wisniewski, Koekkoek, Witkowski – Namestnikov, Filppula (A), Drouin – Gourde, Peca, Conacher – Boyle (A), Paquette, Condra – McGinn, Stephens, Morin. Trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Justin StPierre, Garrett Rank. Čároví: Devin Berg, Brandon Gawryletz