Udinese – Pescara 3:1 (kon.) | Atalanta BC – Inter 2:1 (kon.) | Cagliari – Fiorentina 3:5 (kon.)
Crotone – Neapol 1:2 (kon.) | Empoli – Chievo 0:0 (kon.) | Turín – Lazio 2:2 (kon.)
Bologna – Sassuolo 1:1 (kon.) | AS Řím – Palermo 4:1 (kon.)
AS Řím
4:1 (1:0)
U.S. Citta di Palermo
Neděle 23.10.2016, 20:45 • Stadio Olimpico (kapacita: 72 698 diváků), Řím • Italská Serie A • 9. kolo

To je z dnešního přenosu vše. Děkuji za pozornost a dobrou noc. (22:41:08)

Na Stadio Olimpico je dobojováno. Svoji roli favorita zde splnil AS Řím, který rozstřílel Palermo nekompromisně 4:1! Do statistik střelců se na straně AS zapsali Salah, Paredes, Džeko a El Shaarawy. Na druhé straně kosmeticky upravil výsledek Quaison. AS se tak posouvá na druhé místo o dva body za Juventus. Palermo klesá na předposlední místo.

90+3

90+3
    Totti vykouzlil krásnou přihrávku na Strootmana, který se rázem hnal sám na brankáře, ale nakonec nedokázal zamířit do odkryté branky. Z následné dorážky přestřelil vysoko nad El Shaarawy!

90+2
    Domácí v klidu kombinují ve středu hřiště a již se nikam neženou.

90
    Nakonec se přidají ještě 3 minutky, jak ukazuje světelnou tabulí všem přítomným rezervní sudí.

89
    Zápas už je rozhodnutý a pouze se dohrává. Vysoké tempo z posledních minut je pryč a nedá se očekávat, že by sudí Calvarese nastavoval zbytečně moc minut.

87
    Salah našel načechraným centrem Tottiho, jemuž střela z první nesedla podle představ, a tak brankáře Posavece neohrozila.

85
    Salah dostal na zadní tyč míč jako na zlatém podnose, ale svojí hlavičkou jej mezi tři tyče neusměrnil! Ofenzivní představení pokračuje!
    83. Stephan El Shaarawy - 4:1

83
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Rychlý protiútok AS do otevřené obrany končí dalším gólem! Mezi střelce se po přistrčení od Salaha zapisuje STEPHAN EL SHAARAWY!

81
    Domácí publikum se dočkalo. Na hřiště přichází Totti, místo mu uvolní Džeko.
    80. Robin QUAISON - 3:1

80
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Ačkoliv běhali dlouho bez míče, stejně udeřili. Po nedorozumění v kombinaci se dostal k míči ROBIN QUAISON, jenž napřáhl ze střední vzdálenosti. Jeho pokus navíc tečoval blokující Manolas, a tak byl brankář AS bez šance!

79
    Dobrých 6 minut už stojí Totti u postranní čáry a čeká na přerušení. Teď je to v podání AS exhibiční kombinace.

77
    AS Řím v posledních minutách nepouští svého soupeře k míči. Navíc hosté působí již odevzdaným dojmem.

75
    Vysoké napadání v podání fotbalistů AS dělá v rozehrávce Palermu velké problémy.

Petr Král

Branky: 31. Salah (Džeko), 51. Paredes, 68. Džeko (Florenzi), 83. El Shaarawy (Salah) – 80. Quaison

Karty:   37. Juan Jesus (ASR) – 35. Goldaniga (PLM), 39. Čočev (PLM)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:12.
    AS Řím: Szczęsny – Juan Jesus (46. Florenzi), Fazio, Manolas, Emerson – Paredes, De Rossi (C) – El Shaarawy, Nainggolan (69. Strootman), Salah – Džeko (81. Totti).
    Náhradníci: Alisson, Lobont – Gerson, Totti, Iturbe, Florenzi, Strootman, Soleri, Grossi, De Santis.

U.S. Citta di Palermo: Posavec – Anđelković, Goldaniga, Cionek – Aleesami, Gazzi, Bruno Henrique, Morganella (59. Rispoli) – Čočev (69. Quaison), Diamanti (C) (72. Jajalo), Nestorovski.
    Náhradníci: Marson, Fulignati – Bouy, Sallai, Embalo, Rispoli, Vitiello, Pezzella, Hiljemark, Lo Faso, Jajalo, Quaison.

Rozhodčí: Calvarese