Letohrad – Plzeň 2:1 (kon.) | Most – Ústí n/L 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Kert Park Praha 4:3 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
HC Kert Park Praha
Neděle 23.10.2016, 11:00 • HK • CROSSDOCK Extraliga • 11. kolo

Dnešní zápas je již minulostí. Přeji vám příjemný a klidný zbytek neděle. (12:57:31)

44:59
    Kert Park právě vstřelil branku! Hosté ještě na poslední chvilku upravují konečný výsledek zásluhou Davida ŠPERLA. Asistence: Topolánek, Wröbel

43:27
    Oddechový čas pro hosty.

43:27
    Kert Park právě vstřelil branku! Hosté přeci jen ještě vykřesali jiskřičku naděje.LIBOR TOPOLÁNEK skoruje po asistenci Tomáše Wröbela.

42:43
    Hradec právě vstřelil branku! Role se tentokrat obracejí. Petr Novák s Janem Bacovským založili akci. Druhý jmenovaný pak našel volného JANA FIŠERA, který se rozhodl vystřelit a prostřelil hostujícího golmana.

40:00
    Hosté by měli zabrat, pokud chtějí s výsledkem ještě něco udělat.

38:05

36:10
    A podobnou příležitost mají i hosté, kteří hrají přesilovku.

36:05
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Fišer – 2 minuty pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů na hřišti).

34:22

33:00
    Domácí mají příležitost navýšit svůj náskok v přesilovce.

32:22
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Topolánek – 2 min.).

31:30
    Hradec by rad začal třetinu stejně úspěšně jako tu předchozí, zatím se mu to ale nedaří.

30:01

30:00

28:09
    A stále se nikomu nedaří udržet v útočném pásmu.

26:00
    Ani jeden tým momentálně ze hry moc nemá, máme za sebou sérii zakázaných uvolnění a postavení mimo hru.

25:00
    Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.

Tereza Möhwaldová

Branky a nahrávky: 14. Mitra (Novák), 17. Hudeček (Fišer), 21. Bacovský (Fišer), 43. Fišer (Bacovský, Novák) – 9. Šperl (Rozenberg, Bureš), 44. Topolánek (Wröbel), 45. Šperl (Topolánek, Wröbel)

HBC Hradec Králové 1988: Biegl (Zeman) – Šimek, Škoda, Hora, Sádovský, Jiřík, Hrubý, Pekárek, Novák, Krejčík, Svoboda, Fišer, Hudeček, Tesař, Ježek, Mitra, Bacovský
    HC Kert Park Praha: Mikl (Papranec) – Nýdl, Blaško, Bureš, Šperk, Kaucký, Wröbel, Topolánek, Rozenberg, M. Kruček, Fejfar, J. Kruček, Poštulka, Sitter.

Rozhodčí: Pečený, Koskuba