Pardubice – Chodov 5:7 (kon.) | Kladno – Sparta 8:7 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 13:9 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 1:11 (kon.) | Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Bulldogs – Ostrava 1:5 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
6:4 (1:2, 1:0, 4:2)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Pátek 28.10.2016, 19:00Livesport Superliga • 8. kolo

Domácí Otrokovice vyhrávají nad Střešovicemi 6:4. Výborně vyšla domácím třetí třetina, kterou vyhráli 4:2. (20:58:42)

59:03
    Oddechový čas pro hosty.

59:03
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Matěj Kostka.

58:48
    Hostující celek nedokázal přesilovou hru proměnit, domácí sehráli oslabení velmi dobře.

57:45
    Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno. Míček po střele jednoho z hostujících hráčů končí mimo branku.

57:10
    Hosté to zkoušeli v šesti, následně ale byla hra přerušena, a tak musel brankář zpět do branky.

56:48
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Tomáš Sovják – 2 minuty, Hrubost).

56:32
    Autorem branky je MAREK II ZAPLETAL. Domácí fanoušci mají velkou radost, po krásné samostatné akci překonal brankáře Zapletal. Asistence: Matěj Kostka.

55:50
    Stav zápasu je vyrovnaný, což znamená, že uvidíme pravděpodobně zajímavý závěr třetiny.

55:03
    Autorem branky je PAVEL JURČÍK. Krásná přihrávka, po níž domácí hráč překonal Kafku, je vyrovnáno. Asistence: Michal Nagy.

54:27
    Vyloučení v týmu Tatran Omlux Střešovice (Tomáš Svačinka – 2 minuty, Hrubost).

53:26
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MILAN MELIŠ. Asistence: Marek Deutsch.

52:05
    Tomáš Kafka nyní dokázal podržet svůj tým. Domácí si vypracovali po řadě přihrávek nadějnou pozici.

51:40
    Domácí tým momentálně vychází ze zabezpečené obrany a čeká na chybu soupeře. Ta zatím nepřichází.

50:00
    Další zákrok domácího brankáře, ten musí být hodně pozorný.

49:35
    Do vyložené šance se nyní probojovali po dlouhém pobytu na útočné polovině hráči Tatranu. Míček jen o malý kousek minul tyčku. Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny.

47:40
    Radovan Michaljovič musí být nyní pozorný, protože hosté hrají dál aktivní hru.

46:08
    Autorem branky je MAREK BENEŠ. Po zajímavé akci hostujíc celek vyrovnává. Asistence: Ondřej Vítovec.

Jan Prošek

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Sovják, 21. Krchňáček (Kostka), 42. Ťopek (Krchňáček), 56. Jurčík (Mich. Nagy), 57. Zapletal (Kostka), 60. Sovják (Kostka) – 14. Marek Beneš, 18. Vítovec (Deutsch), 47. Marek Beneš (Vítovec), 54. Meliš (Deutsch)

PSG Panthers Otrokovice: Majrich – Ťopek, Vyoral, Koníček, Kostka, Szweda, Mich. Nagy – Zatloukal, Sovják, Uhrinovský – Jurčík, Zapletal, Čevela – Mar. Nagy, Pančocha, Krchňáček – Petřík, Rozumek.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Fibiger – Tlapák, Deutsch, Fořt, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Švejkovský, Vítovec – Komárek, Jak. Kolísko, Wojnar – Slavík, Marek Beneš, Meliš – Svoboda, Brautferger.