Angers – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Nice – Bastia 1:1 (kon.) | Lyon – PSG 1:2 (kon.)
Angers SCO
1:2 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 27.11.2016, 15:00 • Jeana Bouina, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:58:55)

Utkání končí nakonec vítězstvím hostů, kteří sice prohrávali po první půli o gól, ale v té druhé se mnohem zlepšili a vytvořili si i nějaké šance, z nichž dvě proměnili a strhli vedení na svou stranu.

90+6

90+6
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Kévin Malcuit (AS Saint-Étienne).

90+1
    Pět minut nastavuje rozhodčí nad rámec základní hrací doby, domácí tak alespoň nějakou šanci na vyrovnání mají.
    90. Nolan Roux v gólové šanci nepřekonal Michela

90
    Mathieu Michel musel ven z branky a udělal dobře, parádním zákrokem vychytal gólovou šanci Nolana Rouxe... dostal při tom míčem do obličeje.

90
    Thomas Mangani rozehrál z pravé strany, míč ale obrana ASSE odvrací a nakonec je z toho brejk.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby roh pro Angers.

88
    Domácí zahrozili, Pablo Martinez se dostal ke střele zpoza vápna, branku soupeře ale přestřeluje.

87
    U míče jsou ale hosté, kteří jdou dopředu, Nolan Roux se ale provinil proti pravidlům v souboji u vápna Angers.

86
    V samém závěru přibývá faulů, hra se často přerušuje, domácí se snaží alespoň o vyrovnání.

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Henri Saivet, přichází Loïc Perrin.

82
    Emoce na trávníku, sudí nyní musí zklidňovat hráče po faulu jednoho z hostujících hráčů.

81
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Romain Hamouma.

80
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Jamel Saihi, přichází Gilles Sunu.

79
    Dobrý zákrok Ruffiera, kterým chytá střelu Pepeho a může rozehrávat.
    77. Oussama TANNANE - 1:2

77
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Obránce Pavlović neuhlídal náběh OUSSAMA TANNANEHO, který se prodral do zakončení a přesnou střelou překonal Michela, hosté obrací zápas.

Martin Dvořák

Branky: 18. Pepe (Capelle) – 59. F. Pogba (Saivet), 77. Tannane (Malcuit)

Karty:   24. Manceau (AGR), 67. P. Martinez (AGR), 74. Capelle (AGR) – 11. Dabo (SET), 45. Lacroix (SET), 47. Malcuit (SET)   90+6. Malcuit (SET)

Neproměněná penalta: 12. Diédhiou (AGR), brankář Ruffier zneškodnil

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 21:11.
    Angers SCO: Michel – Manceau (61. P. Martinez), I. Traoré, Pavlović, Andreu – Santamaría, Saihi (80. Sunu), Mangani – Pepe, Diédhiou (69. Toko Ekambi), Capelle.
    Náhradníci: Mandrea – Toko Ekambi, Sunu, Tait, P. Martinez, Jean Tahrat, Wissa.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Malcuit, Lacroix, F. Pogba, M'Bengue – Dabo (66. Selnæs), Pajot, Saivet (84. Perrin) – Tannane, Roux, Nordin (81. Hamouma).
    Náhradníci: Moulin – Polomat, Selnæs, Théophile-Catherine, Saint-Louis, Perrin, Hamouma.

Rozhodčí: Hamel – Danizan, Boustry