Arouca – FC Ferreira 1:0 (kon.) | Benfica – Moreirense 3:0 (kon.) | Tondela – Guimarães 2:1 (kon.)
CD Tondela
2:1 (0:0)
Vitória SC Guimarães
Neděle 27.11.2016, 21:15 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

První poločas tohoto zápasu nabídl velmi nezáživný fotbal. Naopak posledních dvacet minut to fanouškům zcela odčinilo. Hosté se dostali do vedení, domácí velmi rychle dokázali vstřelit dvě branky o skóre otočit. Výborně hrál dnes Wagner, který si připsal oba střelecké úspěchy domácích. (23:14:45)

90+5

90+4
    Sledujeme poklidný závěr zápasu. Hosté se snaží vyrovnat, domácí ovšem hrají výborně takticky.

90+3
    Žlutou kartu dostává David Texeira (Vitória SC Guimarães).

90+2
    Cláudio Ramos musel zasahovat proti tvrdé střele z velké dálky.

90+1
    David Texeira se dostal do šance, ale jeho střela končí mimo branku.

90
    Nastavovat se bude celkem pět minut.

90
    Žlutou kartu dostává Murilo (CD Tondela).

89
    Hostující Hurtado rozehrával rohový kop, následně musel brankář Tondely zasahovat.

87
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází João Aurélio, přichází David Texeira.

87
    Fanoušci Tondely jsou v sedmém nebi a prožívají minuty velké radosti. Neskutečný obrat, který předvedli domácí.
    85. WAGNER - 2:1

85
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    Dámy a pánové, domácí hráči se dostávají do vedení. Kdo by to byl čekal. Murilo znovu našel výborným centrem WAGNERA, který neomylně posílá Tondelu do vedení. Znovu nesmírně důležitá práce přihrávajícího hráče.
    84. WAGNER - 1:1

84
    Murilo odvedl výbornou práci, jeho centr našel WAGNERA, který vyrovnává stav zápasu.

83
    V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se nikam nežene.

83
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Jhon Murillo, přichází Murilo.

82
    Hostující Hurtado se dostal do zakončení, ale jeho střelecký pokus byl zblokovaný domácími.

79
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Miguel Cardoso, přichází José Correia.

Jan Prošek

Branky: 84. Wagner, 85. Wagner – 75. Tiquiňo

Karty:   61. Kaká (TND), 90. Murilo (TND) – 90+3. Texeira (GUM)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 12:9. Rohy: 12:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:12.
    CD Tondela: Cláudio Ramos – João Pica, Kaká, Miguel Cardoso, Ferreira, Jhon Murillo, Erick Moreno, David Bruno, Mamadu, Bruno Monteiro, Wagner
    Náhradníci: Janota – José Correia, Jaílson, Pité Trabulo, Rafael Amorim, Murilo, Tambe

Vitória SC Guimarães: Douglas – Pedrão, Josué, Hernâni, Tozé, Tiquinho, João Aurélio, Rúben Ferreira, João Pedro, Gaspar, Raphinha
    Náhradníci: Zungu – Mensah, Hurtado, Prince, Xande Silva, David Texeira, Bakary Bouba Saré