Dijon – Marseille 1:2 (kon.) | Bordeaux – Monaco 0:4 (kon.) | Nancy – Angers 2:0 (kon.)
Lille – Montpellier 2:1 (kon.) | Bastia – Méty 2:0 (kon.) | Toulouse – Lorient 3:2 (kon.)
SC Bastia
2:0 (1:0)
FC Méty
Sobota 10.12.2016, 20:00 • Stade Armand Césari, Furiani • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:55:44)

Fauly: 13:19.

Všechny body zůstávají v domácím prostředí! V zápase plném faulů se prosadil v prvním poločase jen Gael Danic. V druhé půli poté potvrdil vedení domácího celku Allan Saint-Maximin. Hlavně díky jeho výkonu dnes Bastia bere tři body. Právě tento muž zařídil obě branka a podílel se také i na dalších příležitostech. Mety měly také náznaky šancí, ale ani jednu neproměnily a tak dnes odcházejí ze zápasu bez bodu.

90+5

90+4
    Také Diallo musel být po souboji s brankářem ošetřován. Hostující útočník bude v pořádku a může se pokračovat v posledních sekundách zápasu.

90+3
    Domácí sice rozehrávali rohový kop, ale do rychlého útoku šli hosté. Velmi pohlednou akci mohl zakončovat hlavou Diallo, ale před ním vyboxoval míč Leca.

90+2
    Danic se pokusil vysunout spoluhráče do brejku, ale míč se dostal jen k Biševacovi, který zahrál jen na rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase pět minut!

90
    Ismaila Sarr se dostal do vápna, chtěl nacentrovat, ale trefil jen před sebou stojícího Bengtssona. Saint-Maximin již nejspíše do zápasu nezasáhne a domácí budou dohrávat závěrečné minuty v deseti.

89
    Dlouhé sekundy byl ošetřován Saint-Maximin na hrací ploše a musel být nakonec odnesen z trávníku na nosítkách.

88
    Ani jeden z týmů se už příliš nežene do útoku. Zápas se už jen dohrává. Nyní chytil navíc křeče střelec druhé branky Saint-Maximin a musí být ošetřen na trávníku.

87
    Coulibaly se cpal do střely z větší vzdálenosti. Didillon byl připraven a pokus z velké dálky ztlumil v rukavicích.

86
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Lenny Nangis.

85
    Ve středovém kruhu byl agresivní při napadání střelec první branky Gael Danic a dostává úplně zbytečnou žlutou kartu.

83
    Domácí měli k dispozici rohový kop. Po centru hlavičkoval Danic, domácí fanoušci se už téměř radovali z další branky, ale v tyče vyhlavičkoval míč z brankové lajny Biševac.

82
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Opa N'Guette, přichází Florent Mollett.

81
    Hosté mají zhruba ještě deset minut, aby se dostali do tlaku a alespoň zdramatizovali závěr zápasu.

80
    Didillon zachránil svůj tým od třetí inkasované branky včasným vyběhnutím. Do volného místa si nabíhal Crivelli, ale hostující brankář byl u míče dříve.

79
    Saint-Maximin byl velmi nebezpečně poslán k zemi. Záložník domácího celku se těžce zvedá z trávníku.