Třinec – Kladno 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Olomouc – K. Vary 2:5 (kon.)
Zlín – HC Plzeň 6:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 2:4 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 5:1 (kon.)
Vítkovice – Slavia 3:4 (po pr.) | Liberec – HC Litvínov 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
HC Litvínov
Sobota 10.12.2016, 16:00 • Svijanská aréna • DHL Extraliga juniorů • 26. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek odpoledne. (18:03:20)

Vyrovnané utkání nakonec skončilo po obratu vítězstvím hostů z Litvínova. Ve třetí třetině se trefil nejdříve ve 44. mintě Brejžek a deset minut před koncem snižoval za domácí kapitán Klinger. Do většího tlaku se Tygři nedostali a nepomohlo ani odvolání gólmana.

59:50
    Žajdlík jde z brány!

Rozhodčí teď řeší menší problém s časomírou.

59:05
    Tygři se snaží dostat do pásma, ale Litvínov si postavil na modré čáře neprostupnou zeď.

58:09
    Slabou střelu ukryl Žajdlík do lapačky. Domácí mají na vyrovnání necelé dvě minuty.

57:46
    Klinger z pravého kruhu jen těsně míjí branku.

57:19
    O vyrovnání skóre se teď pokusí formace vedená Tomášem Nezbedou.

57:18
    Litvnínov teď drží Tygry v pásmu a zatím nějaký větší tlak ze strany domácích nevidíme.

55:39
    V rohu kluziště zůstal po nepříjemném střetu ležet jeden z litvínovských a rozhodčí přerušují hru. Bude se pokračovat bez vyloučení.

55:04
    Další zakázané uvolnění domácích.

54:49
    Tygři se provinili icingem. Pět minut do konce.

54:43
    Turek skvělým zákrokem hokejkou zastavil přečíslení hostů.

52:51
    Nezbedovu jedovku vyrazil Havlík do rohu kluziště.

52:08
    Zakázané uvolnění domácích.

51:38
    Kunst se protlačil mezi obránci až před branku, kde ani nadvakrát nedokázal dostat puk za Havlíka.

50:02
    Skvělým obraným zákrokem na poslední chvíli se prezentuje Korecký.

49:32
    Liberec právě vstřelil branku!

Bleskové využití Tygrů. Puk se okamžitě po vhazování dostal na modrou, odkud ho MICHAEL KLINGER nasměroval přesně mezi nohy brankáře Havlíka. Tygř jsou v kontaktu skóre. Asistence: Jiří Průžek

Jonáš Jech

Branky a nahrávky: 18. Janele (Kačírek), 50. Klinger (Průžek) – 37. Franc (Pecka), 39. Dvořák (Vébr, Jícha), 44. Brejžek (Kučera, Horák)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Chrtek, Klinger (C), Benák, Kusnt, Korecký, Kiss, Starosta – Pokorný, Janele, Průžek, Rubeš, Jeník, Nezbeda, Kačírek, Burda, Chlum, Bělehorský
    HC Litvínov: Havlík Š. (Kovařík) – Urbánek, Macháč, Franc, Havlík D., Březák, Brzek, Brejžek, Dvořák – Kučera, Drašar, Bečvář, Vébr, Bárdoš, Pecka, Chmelař, Horák, Jícha

Rozhodčí: Horinek – Bosák, Zavřel