Slavia – Kolín 3:4 (kon.) | Kladno – Havířov 8:3 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 2:3 (po pr.)
HC Litvínov – Vítkovice 5:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Vsetín 2:4 (kon.) | Písek – Olomouc 1:3 (kon.)
Letňany – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Třinec – Sparta 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 1:3 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 3:6 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 3:0 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:4 (kon.)
Mountfield HK
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 10.12.2016, 15:30 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 2. kolo

Diváci se vydají do svých domovin, hráči a rozhodčí do šaten a i já se s vámi pro dnešek rozloučím. Přeji příjemný zbytek soboty a v hradecké FORTUNA aréně zase někdy na počtenou! (17:40:41)

A více už toho dnes v hradecké FORTUNA aréně neuvidíme. Piráti si na svou loď nabalí tři body i přes to, že Hradečtí byli po celou dobu utkání aktivnější. Co na plat, když ale nedokáží své šance proměnit.

58:55
    Piráti právě vstřelili branku!
    Bieniek střílel z první, jeho střela byla ale zblokovaná a DAVID ČERNÝ se do odkryté hradecké klece nemýlil. Vypadá to, že Piráti si výhru pohlídají. Asistence: Tomáš Koblížek.

58:40
    Závěrečný tlak Hradeckých sílí.

58:27
    Maršík vyslal puk do Běhulovy náruče, ten ho ukryl a domácí lodivod si vyžádal time-out. Uvidíme, co svým svěřencům naordinuje.

58:17
    Jonáš udržel útočné pásmo a Hradečtí jdou do power play.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, a to ve chvíli, kdy se Hradečtí usadili v útočném pásmu.

57:10
    Sklenář našel před brankou Moronga, ten ale na Běhulu nevyzrál.

56:52
    A teď k tomu bude mít šanci! Štochl podrazil jednoho hradeckého útočníka a hlavní sudí ho posílá odpočinout na trestnou lavici.

56:00
    Hradec má poslední čtyři minuty, aby s výsledkem, který pro ně zatím není příliš přívětivý něco udělal.

55:31

54:53
    Maršík teď málem ohrozil branku Běhuly i ve vlastním oslabení. Je vidět, že Hradec ví, že musí skórovat.

54:05
    Studeného střelu teď pro změnu musel vytěsnit ramenem. Jeho spoluhráči navíc vyhazují a Piráti musí začít zase ze svého pásma.

53:51
    Dvořák drží svůj tým ve hře i po střele Seemanna. Hradec se dál brání.

53:31
    Pohl teď hasil chybu hradecké obrany pouze za cenu faulu! A Hradečtí mohou být za dvě minuty rádi, protože trenér hostů by raději viděl trestné střílení. To vysvětluje i sudím.

53:11
    Běhula musel být opět velmi pozorný, protože Havelec našel před brankou Maršíka a ten bekhendem zakončoval.

52:43
    Puk je zašlápnut v rohu hradeckého pásma a hlavní arbitr teď domlouvá Kuklovi.

Matouš Soukup

Branky a nahrávky: 1. Mašín (Pohl) – 20. Mežnar (Kleiner), 39. Černý (Koblížek), 59. Černý (Koblížek)

Mountfield HK: Dvořák (Kouba) – Voňka, Pohl, Lelek, Krištof, Bieniek, Jonáš, Kukla – Do. Šedivý, Sklenář, Mašín, Pažourek (C), M. Matouš, M. Síla, Havelec, Poppel, V. Síla, Jakubec, Hašek, Maršík, Morong. Trenér: Miroslav Krupka
    Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Bajer, Hradecký, Jaroš, Mežnar, Koblížek, Brandner, Ouřada. Trenér: Miroslav Buchar

Rozhodčí: Pilný – Vepřovský, Urubčík