USA – Rusko | 6:1 (kon.) | | | Česko – Japonsko | 3:2 (kon.) | | | Kanada – Švédsko | 5:1 (kon.) |
Finsko – Švýcarsko | 3:1 (kon.) |
Kadaň – Litoměřice | 2:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Most | 4:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 4:1 (kon.) |
Prostějov – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Motor ČB – Kladno | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Přerov | 4:3 (3:1 po s.n.) |
Florida – Nashville | 2:1 (kon.) | | | New Jersey – Toronto | 2:4 (kon.) | | | Chicago – Carolina | 2:1 (kon.) |
Colorado – NY Islanders | 2:1 (po pr.) | | | Vancouver – Calgary | 4:2 (kon.) | | | Anaheim – Arizona | 3:2 (po pr.) |
Buffalo – Winnipeg | 4:3 (kon.) | | | Philadelphia – Tampa | 4:2 (kon.) | | | Los Angeles – Minnesota | 4:3 (po pr.) |
Novokuzněck – Dynamo Moskva | 0:3 (kon.) | | | Novosibirsk – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Omsk – Jaroslavl | 3:2 (kon.) |
Toljatti – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Minsk – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) | | | Jokerit – Čerepovec | 1:4 (kon.) |
Kazaň – Magnitogorsk | 0:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čeljabinsk | 1:0 (kon.) | | | Riga – Petrohrad | 1:6 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 3:4 (kon.) |
Nový Jičín – Opava | 2:5 (kon.) | | | SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 6:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Šumperk | 1:5 (kon.) |
Technika Brno – Vsetín | 5:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 5:2 (kon.) | | | Nymburk – Žďár n/S | 6:0 (kon.) |
Kolín – Pelhřimov | 9:4 (kon.) | | | Písek – Tábor | 2:6 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 5:4 (kon.) |
Klatovy – Klášterec nO | 2:4 (kon.) | | | David Servis – Jindř. Hradec | 5:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Sokolov | 11:0 (kon.) |
Kobra – Řisuty | 4:0 (kon.) | | | Jablonec n/N – Trutnov | 3:1 (kon.) |
Kladno – Vsetín | 5:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Olomouc | 2:6 (kon.) | | | Jihlava – Mountfield HK | 4:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Havířov | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Chomutov | 3:4 (po s.n.) | | | Č. Budějovice – HC Plzeň | 3:4 (kon.) |
Kolín – Vítkovice | 2:5 (kon.) | | | Slavia – Písek | 3:4 (kon.) | | | Letňany – Havlíčkův Brod | 2:3 (po pr.) |
Třinec – K. Vary | 4:3 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 1:2 (po pr.) |
Slavia – Vítkovice | 5:4 (kon.) | | | Kladno – Třinec | 2:4 (kon.) | | | Chomutov – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Mountfield HK | 4:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Zlín | 3:5 (kon.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 3:2 (1:0 po s.n.) |
HC Litvínov – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 3:2 (kon.) |
Mountfield HK – Sparta | 1:8 (kon.) |
Bohumín – Krnov | 4:3 (kon.) | | | Mar.Lázně – Cheb | 4:19 (kon.) | | | Černošice – Lev Benešov | 5:2 (kon.) |
Telč – HC Vimperk | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Příbram – Mělník | 7:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Slaný | 4:5 (kon.) |
Milevsko – Č. Krumlov | 4:6 (kon.) | | | HC Rokycany – Chotíkov | 5:1 (kon.) | | | Nejdek – Klatovy | 5:0 (kont.) |
HC Varnsdorf – Frýdlant | 1:3 (kon.) | | | Velká Bíteš – VHK ROBE Vsetín B | 5:3 (kon.) | | | Boskovice – Uh. Hradiště | 7:1 (kon.) |
Kroměříž – Uh.Brod | 1:6 (kon.) | | | Rosice – Uničov | 4:6 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Studénka | 2:11 (kon.) |
Krnov – H. Benešov | 2:5 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Břeclav | 4:2 (kon.) | | | Bohumín – Orlová | 3:5 (kon.) |
Lomnice n/P – Louny | 7:2 (kon.) | | | V.Popovice – Vlašim | 5:3 (kon.) | | | Tábor B – Hluboká n.V. | 3:1 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 3:8 (kon.) | | | Hvězda Praha – Roudnice | 4:3 (kon.) | | | Olympik – Letňany | 4:16 (kon.) |
Kaznějov – Tachov | 5:4 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 1:0 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové | 1:4 (kon.) | | | Studénka Sledge – Karlovy Vary | 2:3 (kon.) | | | Zlín sledge – Litvínov | 12:0 (kon.) |
Č.Budějovice – SOHO Olomouc | 4:3 (kon.) |
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
4:1
(1:0, 3:1, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Zdeněk Kamínek ml.
Branky a nahrávky:
15. Poulíček (Macek, Roubík), 24. Roubík (Melka, Kasík), 28. Přindiš (Moučka, Gengel), 31. Vrdlovec (M. Vágner, D. Merta) – 39. Niko (Kusko, Pekr)
Rozhodčí: J. Doležal – Křivohlavý, Čížek
Diváci: 1 158
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Soukup (Volke) – M. Vágner (C), Husák, Kasík (A), Macek, Přindiš, M. Zdvořáček – Melka, Roubík (A), Poulíček – Z. Doležal, Vrdlovec, D. Merta – Dalecký, Gengel, Moučka – Markulinec, Komárek, Navarra. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
Náhradníci:
Trenér:
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (31. Dominik Svoboda) – J. Zdráhal (A), Niko, M. Přibyl, Hort, Jiří Wasserbauer, Lojek – Pekr, Dolníček (C), Jan Wasserbauer – P. Mrázek, T. Havránek, Kusko – Kristl, Juráň, Malec – Paták, Huňa. Trenéři: Martin Sobotka, Jaroslav Barvíř.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (31. Dominik Svoboda) – J. Zdráhal (A), Niko, M. Přibyl, Hort, Jiří Wasserbauer, Lojek – Pekr, Dolníček (C), Jan Wasserbauer – P. Mrázek, T. Havránek, Kusko – Kristl, Juráň, Malec – Paták, Huňa. Trenéři: Martin Sobotka, Jaroslav Barvíř.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: J. Doležal – Křivohlavý, Čížek
Diváci: 1 158
Celkem TM v letošním ročníku: 14.
Vyloučení celkem v zápase: 3:4.
Celkem TM v letošním ročníku: 22.
Vyloučení celkem v zápase: 3:3.
Celkem TM v letošním ročníku: 6.
Vyloučení celkem v zápase: 2:3.
Celkem TM v letošním ročníku: 22.
Vyloučení celkem v zápase: 1:3.
Celkem TM v letošním ročníku: 8.
Vyloučení celkem v zápase: 1:2.
Celkem TM v dnešním utkání: 4.
Celkem TM v letošním ročníku: 30.
Vyloučení celkem v zápase: 0:2.
Celkem TM v letošním ročníku: 28.
Vyloučení celkem v zápase: 0:1.