Manchester Utd. – Reading 4:0 (kon.) | Everton – Leicester 1:2 (kon.) | Hull City – Swansea 2:0 (kon.)
Sunderland – Burnley 0:0 (kon.) | Preston – Arsenal 1:2 (kon.)
Everton FC
1:2 (0:0)
Leicester City
Sobota 07.01.2017, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • FA Cup • 3. kolo

Ode mě to dnes vše, děkuji za pozornost a u nějakého přenosu zase nashledanou. (17:55:08)

Je hotovo! Everton se sice dostal v třiašedesáté minutě do vedení po brance Romela Lukakua. Sedm minut na to bylo ovšem vše jinak, během čtyř minut se totiž prosadil dvakrát Ahmed Musa, jenž poslal svůj celek do dalšího kola FA Cupu!

90+4

90+3
    Bartosz Kapustka se dokonce mohl radovat! Po přihrávce od Musy ovšem z velice dobré pozice nedokázal překonat Joela Roblese!

90
    Premiéra Bartosze Kapustky bude ovlivněna žlutou kartou. Polský mladík zastavoval snažení domácího celku taktickým faulem. Mezitím byly nastaveny čtyři minuty.

84
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Bartosz Kapustka.

83
    Z nějakých pětadvaceti metrů to zkoušel domácí Mirallas. Jeho pokus byl ale Schmeichel vyražen a Fuchsem následně odkopnut.

81
    Aktivní Funes-Mori nyní zastavil pronikajícího Musu a vidí první žlutou kartu v utkání. Hosté budou nyní rozehrávat.

77
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Demarai Gray, přichází Christian Fuchs.

75
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází Arouna Koné.

70
    Leicester právě vstřelil branku!
    Wow, to jsou věci! AHMED MUSA dává druhou branku během čtyř minut a otáčí nepříznivý stav utkání – no, kdo by toto čekal?

66
    Vedení domácích nevydrželo moc dlouho a je opět srovnáno! Po přihrávce Demaraie Graye se prosazuje nigérijský útočník AHMED MUSA!

63
    Everton právě vstřelil branku!
    Ledy jsou prolomeny a Everton jde do vedení! Gerard Deulofeu si naběhl do dobré pozice a následně předal míč na ROMELA LUKAKUA, jenž se dokázal svou střelou prosadit!

62
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Enner Valencia, přichází Kevin Mirallas.

61
    Z těžké až akrobatické pozice to zkoušel Enner Valencia. Domácí záložník ale svým několikátým pokusem v utkání zamířil vedle branky.

59
    Následný rohový byl zakončen hlavičkovým pokusem Morgana, jenž ale hlavičkou zamířil jen do rukavic připraveného Roblese!