Litoměřice – Kralupy n. Vltavou 6:7 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
6:7 (2:3, 2:1, 2:3)
HK Kralupy nad Vltavou
Neděle 08.01.2017, 13:05 • Kalich Arena, Litoměřice • Regionální liga mladšího dorostu

58:23
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    No tak pozor, tohle bude ještě zajímavé! Dva kališníci úplně ujeli kralupské defenzívě a zakončující JIŘÍ BARTONÍČEK vymetl levý horní roh hostující branky. Litoměřice si následně berou time-out, na vyrovnání jim zbývá minuta a půl. Asistence: Jan Hozák.

56:20
    Kališníci tři minuty před koncem snižují náskok Kralup na dvě branky, Habart si pořádně nepohlídal střelu AGÁTY SARNOVSKÉ. Asistence: Radek Sluka, Vojtěch France.

52:25
    Kralupy právě vstřelily branku!
    Stoprocentní úpěšnost hostů v přesilovkách ve třetí třetině pokračuje dál! Sluku tentokrát po bleskové akci propálil JONÁŠ MAREK. Asistence: Filip Štibran.

46:26
    Hosté odskakují do dvoubrankového vedení! Po vhazování před Slukou se kotouč dostal na hokejku VOJTĚCHA RICHTERA, který si s ním vyjel do mezikruží a propálil domácího brankáře. Asistence: Michal Hájek, Filip Sachr.

43:55
    Středočeši si znovu berou vedení zpět na svou stranu! V přesilovce kotouč za Sluku doklepl FILIP SACHR. Asistence: Jakub Kučera.

39:40
    Do druhé přestávky půjdeme za vyrovnaného stavu, čtvrtý kotouč za maskovaného muže v litoměřické kleci poslal VOJTĚCH RICHTR. Asistence: Kristián Šiška, Vojtěch Špaldoň.

32:25
    Tak tohle byla opravdu krásná akce! Kryštof Hrzán si po levém křídle vyjel do útočného pásma a nabil do mezikruží připravenému JAKUBU NEUDEKEROVI, který střelou z první propálil nepřipraveného strážce kralupské klece. Asistence: Kryštof Hrzán, Jan Macel.

28:24
    Vyrovnáno! Stadion sice přesilovku nevyužil, prosazuje se však nedlouho po jejím vypršení. Habart byl proti dorážce VOJTĚCHA FRANCEHO z bezprostřední blízkosti hranice brankoviště absolutně bezmocný, v leže na ledě vůbec nemohl nijak zasáhnout. Asistence: Agáta Sarnovská, Jakub Neudeker.

13:54
    A kališníci si tuto příležitost nenechali ujít! Po krátké kombinaci se puk dostal na hůl PATRIKA ČAPKA, který jej následně poslal přímo do Kralupské sítě. Asistence: Vojtěch Horešovský.

11:48
    Rychlá akce končí dalším gólem Středočechů! Špadloňův pokus sice ještě litoměřický brankář vykryl betonem, na dorážku KRISTIÁNA ŠIŠKY ale již nedosáhl. Asistence: Vojtěch Špaldoň.

11:11
    Hosté se z pomalého vstupu do utkání vzpamatovali a ve dvanácté minutě otáčejí skóre. Kotouč za Sluku doklouzal po střele DANIELA SUDY z mezikruží. Asistence: Filip Sachr.

09:03
    Vedení si kališníci moc dlouho neužili. Před Slukovou svatyní zavládl chaos, ve kterém se nejlépe zorientoval FILIP SOUČEK. Asistence: Michal Hájek.

07:25
    Domácí se favorita z Kralup nezalekli a po velkém tlaku v početní výhodě otevírají skóre dnešního utkání. Habart nestačil zareagovat na střelu VOJTĚCHA HOREŠOVSKÉHO. Asistence: Jan Smola, Marek Čichovský.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 8. Horešovský (Smola, Čichovský), 14. Čapek (Horešovský), 29. France (Sarnovská, Neudeker), 33. Neudeker (Hrzán, Macel), 57. Sarnovská (Sluka, France), 59. Bartoníček (Hozák) – 10. Souček (Hájek), 12. Suda (Sachr), 12. Šiška (Špaldoň), 40. Richtr (Šiška, Špaldoň), 44. Sachr (Kučera), 47. Richtr (Hájek, Sachr), 53. Marek (Štibran)

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) – Hák, Hozák, Domin, Vízner, France, Kříž, Čapek – Mynařík, Macel, Horešovský, Sarnovská, Smola (C), Hrzán, Sluka R., Čichovský, Neudeker, Bartoníček.
    HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Horský) – Kučera, Šimůnek, Drozda, Suda, Hájek, Liberda – Rambousek, Sachr, Kittrell, Špaldoň, Hes, Marek, Richtr, Štibran (C), Šmahel, Šiška, Souček.

Rozhodčí: Koblischke – Beneš, Kurtin.