Nymburk – Ragusa 53:57 (kon.)
Basketball Nymburk
53:57 (16:9, 29:30, 38:43)
Virtus Eirene Ragusa
Středa 18.01.2017, 20:30 • Sportovní centrum Nymburk • Eurocup - ženy • Osmifinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:18:26)

Osobní statistiky:

Body: Chomenčuková (11) – Larkinsová (15)
    Doskoky: Chomenčuková (12) – Nichollsová (7)
    Asistence: Bartáková (3) – Goriniová (3)

Utkání je u konce! Domácí basketbalistky šly v úvodu až do dvanáctibodového náskoku. O ten ale ještě do konce prvního poločasu přišly. Druhá půle už patřila italským basketbalistkám, které měly v podstatě po celou dobu mírný náskok, který si dokázaly udržet až do konce.

Konec zápasu. (53:57)

59:59
    Bartáková se v poslední vteřině tohoto utkání pokusila o tříbodovou střelu. Ta ovšem v koši neskončila. (53:57)

59:54
    Taktický faul domácích. Goriniová však neuspěla ani v jednom případě. (53:57)

39:53
    Vzápětí přišel další timeout pro domácí. Nymburské basketbalistky snížily zásluhou Pavelové. (53:57)

39:43
    Ndourová využila přihrávky Consoliniové a skóruje za dva body. Teď už je nejspíše o vítězi rozhodnuto. (51:57)

39:36
    Nymburská lavička si vyžádala v závěru čtvrté čtvrtiny oddechový čas! (51:55)

38:57
    Consoliniová připsala dva body na konto Ragusy. Domácí však odpovídají trojkou Hamplové, rozdíl čtyř bodů! (51:55)

38:16
    Další trestné hody pro Nymburk. I Bartáková ovšem proměňuje pouze jednu šestku. (48:53)

37:47
    Domácí basketbalistka úspěšná jen z padesáti procent. Proměňuje druhý trestný hod. (47:53)

37:47
    Budou z toho dva trestné hody pro domácí Nymburk po faulu na Ursuovou! Italská lavička reaguje oddechovým časem! (46:53)

37:16
    Ztrátu hostujících hráček trestá dvěma body Ursuová, která snižuje na rozdíl sedmi bodů. (46:53)

36:08
    Pavelová na čáře trestného hodu. Domácí hráčka ovšem neproměňuje ani jednu šestku, Ragusa doskakuje. (44:53)

35:54
    Dva rychlé koše na obou stranách. Za Nymburk se prosadila Pavelová, devítibodový náskok Italkám vrací Consoliniová. (44:53)

35:30
    Hru nyní zastavila Vanloová, které byl odpískán faul, u míče znovu domácí. (42:51)

34:46
    Nepřesné pokusy na obou stranách, Huňková doskakuje, Nymburk míří na útočnou polovinu. (42:51)

33:57
    Oba týmy střídaly. Následně přišla Křížová o míč. Ztrátu Nymburka trestá dvěma body Spreaficová. (42:51)

Štěpán Slovák

Basketball Nymburk: Pavelová, Hamplová, Zavázalová, Udodenková, Bartáková, Šípová, Huňková, Mircová, Bakajsová, Chomenčuková, Křížová, Ursuová
    Virtus Eirene Ragusa: Larkinsová, Nichollsová, Consoliniová, Goriniová, Valeriová, Spreaficová, Formicaová, Rimiová, Brunettiová, Vanloová, Ndourová
    Body: Chomenčuková (11) - Larkinsová (15)
    Doskoky: Chomenčuková (12) - Nichollsová (7)
    Asistence: Bartáková (3) - Goriniová (3)
    Čtvrtiny: 16:9, 13:21, 9:13, 15:14