23 23 26
Maccabi Tel-Aviv
3
25 25 28
Čtvrtek 19.01.2017, 18:00 • Sportovní hala, České Budějovice • Challenge Cup • Osmifinále

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:41:17)

0:0
    Jihostroji se nedaří podle představ v domácí soutěži a teď nyní nepředvedl solidní výkon ani v Challenge Cupu.

Od druhého setu byl zápas velmi vyrovnaný, ale Budějovice nedokázaly využít své šance. Ve druhém setu vedli domácí i o čtyři body, ale v koncovce si poradil zkušenější soupeř. Ve třetím setu vyvrcholila neschopnost Jihostroje, který nedokázal využít ani jeden z pěti setbolů. Naopak izraelský soupeře využil hned první mečbol a do odvety si veze luxusní náskok.

26:28
    Třetí set skončil.

26:28
    Neuvěřitelné. Maccabi otočilo i třetí set. Červinka vybídl k útoku Michálka, který ale přešlapuje z pipu. Jihostroj prohrává 0:3.

26:27
    A pozor. Je tu první mečbol. Mach se středem neprosadil a poté ani Kuliha. Hackworth musel jen odevzdat míč a poté smečuje Cuk do kurtu.

26:26
    Dramatická koncovka pokračuje. Hackworth přišel na podání. Kuliha měl k dispozici bodovku na ukončení setu, ale nedal.

26:25
    Domácí mají ještě jednu šanci na ukončení setu. Nascimento chybuje na podání.

25:25
    Ani čtvrtý setbol není poslední. Todua na podání. Plotyczer poslal technický úder do středu kurtu.

25:24
    Až nyní tu je bod pro domácí Jihostroj. Vše zachraňuje středem sítě Todua.

24:24
    Ani třetí setbol domácí nevyužili. Kuliha je zablokován na hlavním kůlu.

24:23
    A další snížení. Aviz na podání. Červinka poslal jen krátkou nahrávku a Fila chybuje.

24:22
    První odvrací Nascimento přesnou smečí.

24:21
    Tři setboly pro domácí tým. Hackworth sice nesložil míč, ale poté přichází nečistý úder na hostující straně.

23:21
    Hosté se ale nevzdávají. Je to znovu jen o dva body. Červinka na podání poslal svou plachtu jen do sítě.

23:20
    Důležitý bod pro domácí. Aut z podání hostujícího hráče.

22:20
    Další bod pro Maccabi. Michálek jen odevzdal míč a poté přidává bod Nascimento.

22:19
    A je to jen o tři body. Jihostroj pomalu ztrácí své vedení ve třetím setu. Plotyczer na podání. Michálek smečoval jen do autu.