Havířov – Kladno 4:3 (kon.) | Kolín – Slavia 5:8 (kon.) | Vsetín – Havlíčkův Brod 4:7 (kon.)
Olomouc – Písek 9:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 3:2 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 5:2 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:1 (kon.) | Chomutov – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Sparta – Třinec 4:5 (kon.)
K. Vary – Pardubice 3:2 (1:0 po s.n.) | HC Plzeň – Zlín 1:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 4:5 (kon.)

Kozlové právě vstřelili branku!
    Domácí vzali třetí třetinu do vlastních rukou, třetí po sobě jdoucí branku Kolína vstřelil DAVID ZDENĚK – 5:8. Asistence: Samuel Dotter.

58:20
    Další puk v brance Slavie! Zdeněk poslal puk na ŠTĚPÁNA HAVRÁNKA a ten upravuje skóre na 4:8. Asistence: David Zdeněk.

55:39
    Domácímu týmu se podařilo snížit, po nahrávce Havránka překonává Kodada v brance JONÁŠ KRONUS – 3:8. Asistence: Štěpán Havránek.

52:48
    Kolín v plném počtu.

50:48
    Za podražení putuje za katr domácí Kalista.

43:15

41:15
    Za vyhození kotouče mimo hrací plochu je potrestán hostující Hradil.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 13:38. Omlouváme se, ale v další třetině už budou jen změny stavu. Děkujeme za pochopení.

40:00

39:30
    Pomalu se s vámi loučím. Ve třetí třetině už budou pouze změny stavu od kolegy.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

37:33
    Slavia právě vstřelila branku!

Po sérii kolínských pokusů se po brejku radují znovu hosté. VANIŠ JIŘÍ dává osmý gól Slavie. Asistence: Martínek Viktor, Stark David.

36:25
    Kolín teď předvedl dva pokusy. Ale gólman Slavie puk vždy vyrazil.

34:00
    Kvasil drží puk po pokusu hostí.

33:24

Kapitán Kolína DAVID ZDENĚK proměňuje přesilovku. Puk gólmanovi propadl. Asistence: Grauer Pavel.

32:29
    Grauer od modré trefil betony Kodada.

Monika Baloghová

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 14. Poul (Zheliznyak), 34. Zdeněk (Grauer), 56. Kronus (Havránek), 59. Havránek (Zdeněk), 60. Zdeněk (Dotter) – 2. Všetečka (Martínek), 6. Všetečka (Martínek), 12. Stark (Všetečka, Martínek), 13. Brož (Grim, Vobořil), 22. Brož (Martínek), 25. Martínek (Stark), 27. Grim (Brož), 38. Vaniš (Martínek, Stark)

SC Marimex Kolín: Mašek (Kvasil) – Dotter, Štěpánek, Zdeněk, Grauer, Mikula, Nutil, Havránek, Vrabec, Kronus, Zheliznyak, Poul, Kalista
    HC Slavia Praha: Kodad (Vecka) – Erben, Vobořil, Zderadička, Macek, Holý, Stark, Brož, Všetečka, Grim, Hradil, Vaniš, Šilhan, Marek, Martínek, Furch, Janča

Rozhodčí: Úlehla – Čížek, Urubčík