Osasuna – Sevilla 3:4 (kon.) | Ath. Bilbao – Atlético 2:2 (kon.) | Real Sociedad – Celta Vigo 1:0 (kon.)
Real Betis – Gijón 0:0 (kon.) | Eibar – Barcelona 0:4 (kon.)
CA Osasuna
3:4 (1:1)
Sevilla FC
Neděle 22.01.2017, 12:00 • Estadio El Sadar • Španělská LaLiga • 19. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (13:54:45)

Parádní přestřelka mezi poslední Osasunou a druhou Sevillou je za námi. Hosté měli v tomto utkání namále, což platilo především v 63. minutě, kdy Vicente Iborra parádním vlastňákem poslal Pamplonu do vedení 2:1. Ten samý hráč ale o dvě minuty později vyrovnal a hosté postupně navýšili své vedení až na 4:2. Hráči v červených dresech ještě dokázali kontrovat gólem Kenana, jeho snížení už ale přišlo příliš pozdě.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:8.

90+4
    90+3. KENAN - 3:4

90+3
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelná přestřelka ještě nekončí, domácí díky střídajícímu Kenanovi slaví snížení. Alex Berenguer našel přesným centrem v pokutovém území hlavu KENANA a ten se trefil přesně!
    90+2. Pablo SARABIA - 2:4

90+2
    Sevilla právě vstřelila branku!
    A už je to jasné. Domácí zaváhali při pokusu o odkop balonu do bezpečí a toho využil PABLO SARABIA, jenž kulatý nesmysl z hranice pokutového území neomylně napálil k levé tyči!

90
    Nad rámec základní hrací doby nastaví sudí Estrada tři minuty!

89
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Joaquín Correa.

88
    Hráči Osasuny vybojovali vhazování na útočné polovině, jehož se ujme Unai García, ještě předtím ale dojde k poslednímu střídání Sevilly.

87
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Fausto, přichází Kenan.

86
    Teď to změnil střídající Emmanuel Rivière, jehož hlavička ale postrádala razanci a míč k Ricovi ani nedoletěl.

85
    Prakticky veškerý děj se sice odehrává na útočné polovině Pamplony, hráči v červených dresech se ale ne a ne dostat do palebných pozic.

84
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Franco Vázquez, přichází Matías Kranevitter.

82
    Domácím zbývá na vyrovnání už jen zhruba deset minut, hráči Osasuny už to budou mít hodně těžké.

81
    Vytočený Oriol Riera se poté pustil do debaty se sudím Estradou, za což ještě navíc dostal žluté napomenutí.
    80. Franco VÁZQUEZ - 2:3

80
    Hlavičku Adila Ramiho po rohovém kopu Fernández ještě vyrazil, po dalším rohu už to ale hosté dokázali! FRANCO VÁZQUEZ jemně postrčil Oriola Rieru, načež se dostal k hlavičce a usměrnil balon do sítě.

Vojtěch Balon

Branky: 15. León (R. Torres), 63. Iborra (vla.), 90+3. Kenan (Berenguer) – 43. Iborra (Jovetić), 65. Iborra, 80. F. Vázquez (Sarabia), 90+2. Sarabia

Karty:   2. Fausto (OSS), 18. R. Torres (OSS), 81. O. Riera (OSS) – 18. N'Zonzi (SEV), 29. Rami (SEV), 44. Iborra (SEV)

CA Osasuna: Fernández – Berenguer, Bonnin, Oier, U. García, C. Clerc – Čaušić (74. García), Fausto (87. Kenan), R. Torres – León (71. Rivière), O. Riera.
    Náhradníci: Pérez – Rivière, Fuentes, Romero, de las Cuevas, Kenan, García.

Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Pareja, Rami, Mercado (65. Sarabia), Escudero – F. Vázquez (84. Kranevitter), N'Zonzi, Iborra – Jovetić, Ben Yedder (89. Correa).
    Náhradníci: Soria – Kranevitter, Lenglet, Vietto, Correa, Kijotake, Sarabia.

Rozhodčí: Estrada Fernánez – Martínez Munuera, García