Feirense – Estoril 1:0 (kon.) | Benfica – Tondela 4:0 (kon.) | Belenenses – Setúbal 1:2 (kon.)
Braga – Guimarães 1:2 (kon.)
SC Braga
1:2 (0:2)
Vitória SC Guimarães
Neděle 22.01.2017, 21:15 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 18. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (23:14:20)

Guimaraes přestálo obrovský tlak Bragy a vítězí 1:2. Za hosty vstřelili branku Josue Sa a Soares a za domácí v poslední minutě Stojiljkovič. Guimaraes sice zůstává na pátém místě, ale na třetí Bragu má ztrátu pouze dva body. Braga touto prohrou je nejspíš ze hry o titul, protože první Benfica má na ni náskok už 9 bodů.

90+3
    90+3. STOJILJKOVIČ - 1:2

90+3
    Braga právě vstřelila branku! Paulinho vyslal skvělý centr do pokutového území, kde stál dobře připravený NIKOLA STOJILJKOVIČ, který hlavičkou střílí první gól Bragy v zápase. Asistence: Paulinho.

90+2
    Žlutou kartu dostává Fonte (SC Braga).

90+1
    Rozhodčí Verissimo se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Hernani, přichází Amoah.

88
    Držení míče: 61%-39%.

87
    Velazquez nezvládl situaci po svém faulu začal křičet na rozhodčího. Ten si to nenechal líbit a udělil mu za odměnu druhou žlutou kartu v krátkém sledu.

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Velazquez (SC Braga).

86
    Žlutou kartu dostává Velazquez (SC Braga).

85
    Bragu trápí celý zápas velké nepřesnosti v přihrávkách.

84
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Raphinha, přichází Ruben.

83
    Faul rozběhnutého Vukčeviče na skákajícího brankáře Jesuse.

82
    Hosté šli do vápna s pouze třemi hráči, ostatní stáli vzadu a čekali na vývoj událostí. Braga pohodlně získává míč a spěchá do útoku.

81
    Rohový kop pro aktuálně pátý tým ligové tabulky.

80
    Zbývá posledních deset minut základní hrací doby a vypadá to, že hosté si jdou pro další tři body do tabulky.

79
    Dlouhý centr do vápna vyboxoval domácí brankář Marafona do zázemí. Hosté budou pokračovat v útoku.

Ondřej Klos

Branky: 90+3. Stojiljkovič – 10. Josue Sa, 15. Soares

Karty:   34. Battaglia (BRG), 58. Paulinho (BRG), 65. Vukčevič (BRG), 86. Velazquez (BRG), 90+2. Fonte (BRG) – 25. Gaspar (GUM), 32. Aurelio (GUM), 54. Soares (GUM), 68. Jesus (GUM)   86. Velazquez (BRG)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 11:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 20:17.
    SC Braga: Marafona- Paulinho, Velazquez, Rosic (61. Horta), Goiano- Santos (62. Silva), Xeka (46. Vukčevič), Battaglia, Eduardo- Stojiljkovič, Fonte
    Náhradníci: Matheus- Baiano, Horta, Jorge, Pinho, Silva, Vukčevič

Vitória SC Guimarães: Jesus- Niclomande, Pedrao, Josue Sa, Gaspar- Zungu, Aurelio- Raphinha (84. Ruben), Hurtado (76. Mensah), Hernani (90. Amoah)- Soares
    Náhradníci: Joao Miguel- Alex, Amoah, Gouano, Mensah, Ruben, Texeira

Rozhodčí: Fábio Veríssimo