Pardubice – K. Vary 2:1 (kon.) | Sparta – Kladno 4:6 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 6:3 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 7:2 (kon.) | Třinec – Zlín 4:3 (po pr.)
HC Sparta Praha
4:6 (0:0, 2:3, 2:3)
Rytíři Kladno
Pátek 27.01.2017, 17:30 • Tipsport aréna (Holešovice) • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo

Já děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů na počtenou. Mějte pěkný víkend. (19:40:18)

Kladno vítězí v dnešním divokém zápase. V utkání nebyl horší tým, ale body bere Kladno. V první třetině to vypadalo, že se nedočkáme tolika branek, kolik jich nakonec padlo. Ve druhé třetině se s brankami roztrhl pověstný pytel a ve třetí to nebylo jinak. Sparta několikrát snížila, ale duel nedokázala dovést do vítězného konce. Kladno bylo efektivnější a získává důležité body, které se budou hodit v boji o play off.

59:20
    Sparťané s pukem na holi, ale Kladno si hlídá zadní vrátka. Navíc teď domácím bere kotouč a podrží si ho v klidu.

58:51
    Pěkně nabruslení a střela letí mimo. Kladno ukázalo, že má na své soupisce rychle hráče.

58:10
    V oslabení se těžko budou dávat góly.

58:10
    To je pravděpodobně razítko na výhru kladenských.

58:10
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (T. Jandus – 2 min., hákování).

57:58
    Velká možnost Středočechů, ale střela míří nad.

57:34
    Sparta neohroženě zakládá útok, avšak puk končí na hokejkách Kladna.

56:27
    Nahodil jen tak tak znemožnil skórovat Kladnu, zasunutí u první tyče pohlídal.

56:10
    Sparta ztrácí dvě branky a vypadá to i na ztrátu všech bodů, ale počkejme si.

54:44
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Pravidlo nedáš, dostaneš! Sparta selhala v šanci a Kladno trestá. Opět vede o dvě branky. VINCENT KESZI po přihrávce na levou stranu volil střelu pod vyrážečku a ta vyšla! Kladno vede už 6:4 a do konce jen něco málo přes 5 minut. Asistence: Štěpán Bláha, Adam Kubík.

54:25
    Safin nepřekonal Stahla z ostrého úhlu.

53:46
    Stahl podrží nahozený kotouč a vhazovat se bude v obranné třetině Středočechů.

53:16
    Výpad domácích po pravém křídle. Zakončení bekhednem mimo.

52:29
    Svoboda selhal ve velké šanci! Stahl udělal rychlý rozklek a zabránil brance.

52:06
    Vhazovat se bude v pásmu Kladna. To zahrálo Icing a nyní se musí bránit.

51:45
    Více ze hry mají sparťané, ale Kladno zdatně sekunduje. Určitě není horší. Oba týmy se střídají v útočných akcí.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 27. Chlouba (Dubský), 38. Svoboda (T. Jandus, Kern), 42. Safin (Krátký), 46. Duben (Kern, Svoboda) – 24. Kubík (Kiml, Chládek), 28. Keszi (Kubík, Cibák), 36. Řepka (Kubík, M. Kučera), 42. Vach (Havelka, Čermák), 44. Patyk (Vach, Cibák), 55. Keszi (Bláha, Kubík)

HC Sparta Praha: Nahodil (Hofmann) – Janda, Eliáš, Mrkvička, Jeřábek, Duben, Vandas – Kern, T. Jandus, Svoboda, Seniov, Maršoun, Safin, Kulda, Pejchal, Chlouba, Krátký, Komárek, Dubský
    Rytíři Kladno: Stahl (Svoboda) – Havelka, Kiml, Cibák, Chládek, J. Kučera, Malý – Vach, Kubík, Patyk, Bláha, Okegawa, Schildhabel, Janeček, Řepka, Keszi, M. Kučera, Čermák

Rozhodčí: Jílek – Tasch, Frodl