36:20 (15:9)
HK FCC Město Lovosice
Čtvrtek 16.02.2017, 16:45Chance Extraliga mužů • 18. kolo

Házenkáři Zubří v předehrávce 18. kola převálcovali Lovosice!

Házenkáři Zubří byli v souboji s lovosickými Lovci naprosto suverénní. Před televizními kamerami a tisícovkou svých fanoušků je smetli poměrem 36:20.

Extraliga – 18. kolo

HC ROBE Zubří-HK FCC Město Lovosice 36:20 (15:9)

Spanilou jízdu svých favoritů sledovala v Zubří tisícovka příznivců valašského týmu. Už po jedenácti minutách hry vedli 6:1 a Lovci se jen těžko zachytávali jejich tempa. V závěru poločasu sice házenkáři Lovosic manko mírně zkorigovali, ve druhé půli ale Valaši opět přiložili pod kotel a rychle navýšili svůj náskok na deset gólů. Ani za rozhodnutého stavu v tempu nepolevili a dotlačili utkání k vítězství poměrem 36:20.

Nejvíce branek: Šlachta 7, Zahradníček 6, Hrstka 5, Reček 5 – Motl 6, Chroustovský 5, Bičiště 2, Franc 2, Jelínek 2. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 2 – 1. Diváci: 1143.

Andrej Titkov, trenér HC ROBE Zubří: „Až na výpadek na konci prvního poločasu není družstvu co vytknout.“

Milan Berka, trenér HK FCC Město Lovosice: „V první řadě gratuluji domácím k zaslouženému vítězství. My jsme se na začátku vůbec nechytli a dostávali jsme jednoduché branky. Tím vznikl rozhodující náskok domácích. Na konci prvního poločasu se nám jen podařilo náskok stáhnout a výsledek korigovat. Neproměněná přesilovka a individuální chyby na začátku druhého poločasu nás připravily o lepší výsledek.“ (20:01:28)

Konec zápasu. (36:20)
    60
    Deset vteřin před koncem korunuje z nápřahu na devíti metrech vynikající výkon domácích Adam Reček. Zuberští házenkáři tak poráží v přímém souboji o první místo v tabulce svého soupeře z Lovosic stavem 36:20. (36:20)
    60
    Zuberský šutér Adam Reček vytáhl na devíti metrech ze svého repertoáru nádhernou střelu a připisuje si svou čtvrtou branku v dnešním utkání. (35:20)
    59
    Lovosice po dalekonosné střele France korigují v závěru nelichotivý stav utkání. (34:20)
    58
    Po pohotové přihrávce se v zuberském útoku dostal k balónu kopřivnický rodák Adam Reček, který svou nabízenou šanci využil tak, jak nejlépe mohl, tedy vstřeleným gólem. (34:19)
    58
    Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice. (33:19)
    57
    Nyní se Zeman typickým rusákem přes dva bránici hráče dostal až k brankovišti a zvýšil z pohledu Zubří na rozdíl patnácti branek. (33:18)
    55
    Bičiště nyní dokázal, že se ničeho nebojí. Prezentoval se krásnou střelou z dálky, která proplachtila mezi tři tyče. (32:18)
    54
    Adam Reček našel na šesti metrech osamoceného Zemana, který z postu pivota zaznamenává svou další branku. (32:17)

53
    Na obou stranách palubovky padly branky z rychlých akcí. (31:17)
    52
    Miko napřáhl z velké dálky a zuberský brankář se bohužel jen ohlédl za míčem. (30:16)
    51
    Zuberský Zeman vyhrál přetahovanou s obranou Lovosic a nakonec se trefil mezi tyče. (30:15)
    50
    Úspěšnou trefu do černého si připíše Jakub Douda, který se po výskoku ze spojky prezentoval atraktivní ránou po ruce. (29:15)

49
    Štěpán Zeman si vykoledoval dvouminutový trest. (28:15)
    49
    Martin Hrstka se prosazuje z rychlého brejku, hosté byli totiž v útočné fázi opět bezzubí. (28:15)
    48
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří. (27:15)
    47
    Zuberští házenkáři poslali do trháku Dořičáka, který nekompromisně po náskoku z šestky zakončil k dolní tyči! Zuberští diváci si tyto chvíle opravdu užívají a vytvářejí svým miláčkům bouřlivou diváckou kulisu. (26:15)
    46
    Lovosická obrana nedokázala na křídle uhlídat Zahradníčka, který zakončil svůj střelecký pokus přesnou trefou na delší tyč. (25:15)