Valencia – Real Madrid 2:1 (kon.)
Valencia CF
2:1 (2:1)
Real Madrid
Středa 22.02.2017, 18:45 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 16. kolo
    Valencia se raduje, Real smutní

Především v prvním poločase jsme sledovali opravdu skvělou podívanou. Domácí se rychle dostali do dvoubrankového vedení a po soustavném tlaku se Realu Madrid podařilo v závěru poločasu snížit na 2:1. Také po změně stran měl Bílý balet velkou územní převahu, avšak do gólových pozic se již tolik nedostával. Domácí se soustředili na defenzivu a odměnou jim je velmi sladké vítězství 2:1! (20:41:09)

90+4

90+4
    K centru se tlačil opravdu i gólman Navas, avšak ani on se k zakončení již nedostal a domácí poslední centr do vápna dokázali odvrátit a rozhodčí píská konec!

90+4
    Ještě jeden roh pro hosty. Do vápna jde i gólman Navas.
    90+3. Ronaldo z dobré pozice nezakončil dobře

90+3
    Po centru z levé strany se v ofsajdovém postavení dostal k hlavičce Ronaldo, míč ale mezi tři tyče nenasměřoval!

90+2
    Fotbalisté Valencie pochopitelně již nic nevymýšlejí a jakmile se dostanou k balonu, odkopávají ho daleko na polovinu soupeře.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven ještě o čtyři minuty.

90
    Již běží poslední minuta normální hrací doby. U míče je sice Real, to ale mnoho neznamená. Bílý balet na držrení jednoznačně vede, avšak na skóre vede zase Valencie.

89
    Teď už to začíná být s Realem špatné. Konec zápasu se neúprosně blíží a domácí jsou malý krůček od nečekaného vítězství.

87
    Hodně důrazně nyní vlétl do souboje s Lucasem Dani Parejo. Zůstal ležet na trávníku kvůli křeči. Hosté pokračovali ve velkém útočném obléhání vápna Valencie, avšak opět z toho nic nebylo.

87
    Další zajímavý centr do vápna posílal Dani Carvajal, avšak nikdo ze spoluhráčů se k zakončení nedostal.

86
    O centr do vápna se pokoušel Lucas, jenže pas se mu vůbec nepovedl a bude následovat odkop od brány.

84
    Domácí fotbalisté mají závěr zápasu pod kontrolou. Útočné snažení Realu se postupně začíná měnit v křeč.

82
    Další útočný výpad Realu skončil ofsajdem, ve kterém byl Ronaldo.

Dnešní utkání sleduje 45.833 diváků.

81
    Zápas spěje do úplného finále. Domácí stále odolávají a udržují si jednobrankové vedení.

Petr Bílek

Branky: 4. Zaza (Munir), 9. Orellana (Nani) – 44. Ronaldo (Marcelo)

Karty:   19. Zaza (VAL), 44. Munir (VAL), 54. E. Pérez (VAL), 67. Mangala (VAL) – 29. Carvajal (REA), 59. Varane (REA)

Držení míče: 28 % : 72 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:17. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 12:18.
    Valencia CF: Diego Alves – Cancelo, Garay, Mangala, Gayá – Parejo, E. Pérez – Munir, Orellana (56. Soler), Nani (39. Siqueira) – Zaza (74. Mario Suárez).
    Náhradníci: Doménech – Siqueira, Mario Suárez, Bakkali, Soler, Medrán, Abdennour.

Real Madrid: Navas – Carvajal, Varane (73. Nacho Fernández), Ramos, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić (76. L. Vázquez) – James Rodríguez (62. Bale), Benzema, Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Bale, Kovačić, L. Vázquez, Morata, Isco.

Rozhodčí: De Burgos Bengoetxea

Diváci: 45.833