Tottenham – Stoke 4:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
4:0 (4:0)
Stoke City
Neděle 26.02.2017, 14:30 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 26. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek nedělního dne. U sledování dalších on-line přenosů na počtenou! Loučí se s vámi Daniel Kinc. (18:30:08)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:14.

Utkání je u konce! Tottenham potvrdil roli favorita a už v prvním poločas rozhodl o své jednoznačné 4:0!

Velkou měrou k tomu přispěl Harry Kane, který nasázel za necelou půlhodinu čistý hattrick a na čtvrtou brankou nahrál Dele Allimu. Ve druhém poločase měly oba celky další šance, ale ani jedna z nich se neujala.

90+2

90+1
    Nastavuje se jedna minuta!

90
    Žlutou kartu dostává Victor Wanyama (Tottenham Hotspur).

89
    A Eriksen se neprosadil ani individuálním průnikem po pravé straně, když mu míč jeden z hostů odehrál, nicméně pod tlakem vrátil domácím míč zpět na obrannou polovinu.

87
    Domácí zahrávali rohový kop po průniku Walkera, ale Eriksenův centr byl dnes již poněkolikáté nepřesný.

86
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Son Heung-min.

84
    Kohouti dohrávají závěr zápasu s míčem na svých kopačkách a stále se pokoušejí přidat pátou trefu, ale ve druhém poločasu už jim není přáno.

83
    Alli si na levé straně navedl míč na střelu a po zemi prudce vypálil, ovšem Grant jeho pokus pohodlně udržel ve svém náručí.
    Tottenham udržel v letošní sezóně v domácím prostředí nejvíce čistých kont ze všech! Udrží jej také dnes?

82
    Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Glenn Whelan, přichází Geoff Cameron.

80
    Po rohu domácí výběr signalizoval ruku jednoho z hostů ve vápně, ale rozhodčí Jonathan Moss zůstal ledově klidný a hra pokračuje dál.

79
    Hráči Tottenhamu si utkání vyloženě užívají. Přes Eriksena a Dembélého se dostal míč doleva k Daviesovi, jenž z jedničky odcentroval, ale hosté jeho pas odvrátili na rohový kop.

77
    Hra se opět otočila, do vápna pronikl Kyle Walker, který se se štěstím dostal ke střele, nicméně jeho pokus z voleje skončil kousek vedle branky Stoke.

76
    Na druhé straně ještě stihl Arnautovič v pádu míč zachytit na hrací ploše a odcentrovat, ale přesně do rukavic připraveného brankáře Llorise.