Boston – New Jersey 3:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 1:2 (0:2 po s.n.) | Florida – Dallas 1:2 (kon.)
NY Rangers – Montreal 1:4 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
Washington – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Nashville – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – Detroit 4:3 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
New Jersey – Columbus 0:3 (kon.)
New York Rangers
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Montreal Canadiens
Neděle 05.03.2017, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Já se s vámi loučím, děkuji za sledování přenosu a přeji krásný den. (03:51:29)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:39

1. Carey Price (MTL) 26 zákroků; 96,3%
    2. Max Pacioretty (MTL) 0+2
    3. Alex Galchenyuk (MTL) 0+2

Je dohráno. Hokejisté New Yorku Rangers musí strpět porážku v poměru 1:4 od Montrealu Canadiens. Vítězství hostů se rodilo postupně, ve 13. minutě je poslal do vedení Weber. V prostřední třetině se trefili Lehkonen a Shaw. Zpátky do hry se domácí dostali na začátku třetí periody, když snížil Kreider. Definitivní tečku za výsledkem udělal až Benn, a to ve 47. minutě.

Střely: 27 – 35

59:45
    Oba týmy hrají v plném počtu.

59:26
    Lundqvist si ještě připisuje jeden těžký zákrok po střele od modré čáry, ale to bude asi všechno.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:36
    Paciorettyho střela byla sražená, hokejisté na obou stranách střídají.

58:06
    Canadiens kombinují v pásmu Rangers, ale zatím to na žádnou přehnanou aktivitu nevypadá.

57:43
    Skjei (NYR) zahákoval Byrona ve vyložené šanci, dostává za to trest na dvě minuty. Hosté mají přesilovou hru.

56:45
    Stall (NYR) a Galchenyuk (MTL) dostávají dvě minuty. Jde vůbec o první vyloučení v zápase, a to až v samém závěru!

56:45
    Gallagher sestřelil Lundqvista, což nenechal bez odezvy Staal, který se na útočníka Canadiens vrhl a pořádně mu naložil.

56:03
    Od modré čáry to zkoušel Staal, ale mířil vedle.

55:32
    Shaw nahodil kotouč do útočného pásma, snažil se za ním dojet, ale blíže k němu měli obránci domácího týmu.

54:30
    Canadiens se proti pravidlům provinili zakázaným uvolněním, vhazovat se bude před Pricem.

54:00
    Do konce utkání zbývá šest minut, kotouč mají na svých hokejkách hokejisté New Yorku Rangers.

52:40
    Střela z levého kruhu Price nevystrašila, neboť byla ztečovaná mimo kluziště.

52:18
    Od zadních řad musejí zkusit Rangers znovu zaútočit. A daří se jim to, Price musel zachytit střelu z levého kruhu. Po komerční přestávce se bude vhazovat po jeho pravici.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 42. Kreider (Stepan) – 13. S. Weber (Pacioretty, Ott), 29. Lehkonen (Danault, Pacioretty), 39. A. Shaw (Galchenyuk, Markov), 47. Jo. Benn (Beaulieu, Galchenyuk)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Br. Smith, McDonagh, Holden, M. Staal, Clendening, Skjei – Zuccarello, Stepan, Kreider – Rick Nash, Zibanejad, Bučněvič – J. T. Miller, K. Hayes, Vesey – Pirri, Lindberg, Puempel.
    Montreal Canadiens: Price (Montoya) – S. Weber, Markov, Petry, Jemelin, Jo. Benn, Beaulieu – Gallagher, Danault, Pacioretty – Lehkonen, Galchenyuk, King – A. Shaw, Plekanec, Byron – T. Mitchell, Ott, Martinsen.