Columbus – New Jersey 2:0 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:6 (kon.) | Florida – NY Rangers 2:5 (kon.)
Toronto – Detroit 3:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Colorado – Carolina 3:1 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:2 (po pr.) | Anaheim – Nashville 4:3 (1:0 po s.n.)

Československá stopa v utkání:
    Jaromír Jágr (FLA) 0+0, 2 střela, čas na ledě 15:32.

První třetina nabídla rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Šance jsou k vidění na obou stranách. Více ze hry mají ale hosté, kteří díky brankám Kreidera a Glasse vedli 2:0. Tři branky jsme viděli ve druhé třetině. Nejprve se prosadil hostující Kevin Hayes, kterého nechala obrana Floridy zcela nepokrytého před brankou. Naději pro domácí celek vykřesal povedenou ránou Thomas Vanek, který si připsal první gól v dresu Floridy. V pohodě hrající Rangers přidali další branku. Necelé dvě minuty po gólu Panthers se prosadil ránou od modré čáry Nick Holden. Brankář James Reimer měl zakrytý výhled, na ránu neviděl. Po tomto gólu přenechal své místo pro svého kolegu. Do brankoviště Floridy šel Reto Berra. Ve třetí třetině se zápas v poklidném tempu dohrával. Nejprve snížil Aaron Ekblad v přesilové hře na 2:4. Konečná výsledek pak stanovil střelou do prázdné branky Pavel Bučněvič. Rangers vyhrávají 5:2.

59:51
    Domácí se dostali do postavení mimo hru. Deset sekund před koncem třetí třetiny se bude vhazovat ve středním pásmu, kde hra také končí.

59:28
    Už se toho pravděpodobně mnoho nestane. Hosté tento zápas vyhrají.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině, Rangers se nikam neženou.

58:48
    V poklidném tempu se zápas dohrává.
    58:15 Pavel BUČNĚVIČ - 2:5

58:15
    Rangers právě vstřelili branku!
    Florida propadla v útočném pásmu. Domácí chybovali na útočné modré, Rick Nash poslal do brejku PAVLA BUČNĚVIČE, který mířil na prázdnou branku a tento souboj dokázal hostující hráč celkem snadno proměnit v pátý gól svého celku. Asistence: Rick Nash.

58:06
    Hosté odehráli jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Rangers.

57:43
    Vincent Trocheck se natlačil do předbrankového prostoru i za cenu, že inkasuje nějakou tu ráno. Jeho zakončení mělo gólové parametry, ale Henrik Lundqvist dokázal zasáhnout.

57:30
    Domácí hrají znovu bez brankáře.

56:34
    Florida právě vstřelila branku!
    Gól v přesilové hře a rozdíl ve skóre jsou dvě branky. Velmi dobře sehráli domácí přesilovou hru, a tak po přihrávce Trochecka se ke střele dostal AARON EKBLAD. Jeho zakončení poněkud překvapilo brankáře Rangers, který nedokázal puk zastavit. Asistence: Vincent Trocheck a Jussi Jokinen.
    56:34 Aaron EKBLAD - 2:4

56:14
    Velmi dobře hraje defenziva hostujícího celku. Obránci pomáhají svému brankáři.

55:53
    Aaron Ekblad vypálil vší silou od modré čáry, jeho pokus končí asi tak dva metry nad brankou.

55:36
    Domácí jsou nastěhovaní před brankou soupeře, kde kombinují.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 32. Vanek (R. Smith, Trocheck), 57. Ekblad (Trocheck, J. Jokinen) – 10. Kreider (Kampfer, Zuccarello), 13. T. Glass (Lindberg, J. T. Miller), 25. K. Hayes (Skjei), 34. Holden (Lindberg, T. Glass), 59. Bučněvič (Rick Nash)

Florida Panthers: Reimer (34. Berra) – Yandle, Ekblad, Pysyk, Petrovic, Matheson, Demers – Huberdeau, Barkov, Jágr – Vanek, Trocheck, Marchessault – J. Jokinen, Bjugstad, R. Smith – S. Thornton, MacKenzie, Sceviour.
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh, Br. Smith, M. Staal, Holden, Skjei, Kampfer – Kreider, Stepan, Zuccarello – Bučněvič, Zibanejad, Rick Nash – Vesey, K. Hayes, J. T. Miller – T. Glass, Lindberg, Pirri.

Rozhodčí: Pochmara, StPierre – Murphy, Brisebois