Columbus – New Jersey 2:0 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:6 (kon.) | Florida – NY Rangers 2:5 (kon.)
Toronto – Detroit 3:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Colorado – Carolina 3:1 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:2 (po pr.) | Anaheim – Nashville 4:3 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Anaheim Ducks
4:3 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
Nashville Predators
Středa 08.03.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Ryan Getzlaf (ANA) (1 + 2)
    Patrick Eaves (ANA) (0 + 1, rozhodující nájezd)
    Pekka Rinne (NSH) (39 zásahů) (07:08:25)

Československá stopa v utkání

Do zápasu nenastoupil žádný český nebo slovenský hokejista.

Střely na branku v zápase

Anaheim Ducks: 42

Nashville Predators: 27

Šest branek, prodloužení a nakonec i pět sérií nájezdů. Zápas mezi Ducks a Predators nabídl vše, co nabídnout mohl. Mimochodem i dvě šarvátky. Anaheim bere důležitý bod do tabulky navíc, může se mu v konečném součtu pořádně hodit. Jediným úspěšným střelcem v nájezdech se stal nováček v dresu Kačerů Patrick Eaves. Nashville ale bere z Honda Center aspoň bod a částečně může být spokojen. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou středu.

Patrick EAVES - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Autorem vítězné branky je PATRICK EAVES.

5. série
    1:0
    Johansen Berniera nezaskočil kličkou stahovačkou a domácí vítězí.

5. série
    1:0
    Patrick Eaves dává gól a Nashville musí dát.

4. série
    0:0
    Arvidsson pokazil zakončení, našel jen beton Berniera.

4. série
    0:0
    Corey Perry hledal prostor mezi betony, ale těsně tam puk neprocpal.

3. série
    0:0
    Třetí série končí bez branky, Forbserg taktéž pokazil bekhend.

3. série
    0:0
    Gólmani stále dominují. Rakell to zkoušel do bekhendu, jenže přestřelil branku.

2. série
    0:0
    Taktéž Neal neuspěl, trefil beton Berniera.

2. série
    0:0
    To Kesler mířil do horní poloviny klece. Avšak trefil pouze tyčku.

1. série
    0:0
    Ani Ellis neuspěl. Hledal mezírku mezi betony Berniera, ale nenašel ji.

1. série
    0:0
    Silfverberg trefil pouze Rinneho připravenou lapačku.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení neurčilo vítěze zápasu. Uvidíme tedy nájezdy a souboj střelců s brankáři. Tomuto utkání opravdu nechybí vůbec nic.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 15. Getzlaf (Vatanen, Fowler), 34. N. Ritchie (Getzlaf, Fowler), 40. Rakell (Eaves, Getzlaf), rozh. náj. Eaves – 5. C. Wilson (Neal, Järnkrok), 7. Ellis (P. K. Subban, Fisher), 32. Forsberg (Järnkrok)