HC Baník Sokolov
3:4 (0:0, 2:0, 1:3 - 0:1)
HC Technika Brno
Sobota 11.03.2017, 17:302. liga - O udržení • 4. kolo

Viděli jsme neskutečné utkání kdy domácí celek HC Baník Sokolov ještě v 50. minutě vedl 3:0! Poté domácím hráčům došli síly a led ovládl hostující tým z Brna, který si také připisuje 2 body za vítězství po prodloužení 4:3!. Baník Sokolov má před sebou těžký úkol uspět v Brně nejlépe za 3 body. Hezký večer všem ze Sokolova. (20:18:45)

64:35
    Technika právě vstřelila branku!
    Technika zúročuje svou herní převahu v prodloužení, když Ondřej Švaňhal trefuje břevno a puk do odkryté branky uklízí dnes velmi produktivní PETER BUSTIN – 3:4! Asistence: Ondřej Švaňhal.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:20
    Stehlíkova rána končí v Kuchařově lapačce.

63:08
    Patrik Michálek projel celé hřiště a skončil až před Novákem.

62:52
    Látal pálí mimo, ale hra 3 na 3 věru Technice svědčí.

62:14
    Augustin pouze vyprášil betony Kuchaře.

61:36
    Boček ani Bustin si na Kuchaře nepřišli.

61:10
    Látal střílí do betonů Kuchaře.

60:32
    Ofsajd Techniky posouzen jako úmyslný.

60:01

Ačkoli v 50. minutě Baník vedl 3:0. Technika Brno v posledních 10 minutách dokázala výsledek srovnat na 3:3!

60:00

59:58
    Augustin odmítl definitivní rozhodnutí zápasu!

59:41
    Kuchař úspěšně zasahuje.

59:29
    Ofsajd Sokolova.

58:59
    Stehlík byl evidentně držen, hra však běží dále.

58:38
    Oddechový čas pro hosty!

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 36. Račanský (TS), 38. Trapl (Davídek, Rulík), 47. Račanský (Rulík) – 50. Stehlík (Bustin), 55. Bustin (Stehlík, Švaňhal), 58. Augustin (Štancl), 65. Bustin (Švaňhal)

HC Baník Sokolov: Kuchař (Špírek) – Gombár, Šik (C), Rulík, Říha, Michálek, Vodička, Beer – Trapl, Čejka, Račanský (A), Kašpar (A), Hendrych, Procházka, Řezníček, Jirušek, Hauzr, Davídek, Pfister. Trenér: Jiří Parkmann.
    HC Technika Brno: Novák (Holub) – Šidák, Šimák, Sedláček, Vlček, Odehnal (A), Štancl – Švaňhal, Biolek, Florek, Stehlík (C), Čtvrtníček, Bustin, Medek, Brzobohatý, Látal, Benýšek (A), Boček, Augustin. Trenér: Vlastimil Odehnal.

Rozhodčí: Matěj Sýkora (Plzeň) – Bc. Michal Rubáš, Martin Tvrdík (oba Klatovy). Delegát: Sentenský