Chrudim – Domažlice 2:2 (1:3 po pen.) | Litoměřicko – Benešov 2:3 (2:4 po pen.) | Písek – Štěchovice 3:3 (3:4 po pen.)
Olympia Radotín – Vyšehrad 5:1 (kon.) | Králův Dvůr – Táborsko akademie 3:0 (kon.) | Hořovicko – Převýšov 1:2 (kon.)
Tachov – Dobrovice 6:2 (kon.)
FK Králův Dvůr
3:0 (1:0)
FC Táborsko akademie
Sobota 25.03.2017, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 20. kolo

Máme za sebou i druhý poločas, ve kterém si domácí připsali na své konto další dvě branky, takže utkání ovládli poměrně jasným výsledkem. Ovšem průběh druhé půle zase tak jasný nebyl, protože hosté se tlačili před Krčkovu branku, jenže nedokázali ze svého tlaku vůbec nic vytěžit. Domácí si vybojovali pokutový kop, který sice Jakub Balšánek neproměnil, ale míč se k němu šťastně odrazil a domácí kapitán ho poslal do sítě. Po dalších deseti minutách dostal míč do sítě i kanonýr Martin Šlapák který dal výsledku jeho konečnou podobu. Hosté se snažili o korekci skóre, leč chyběla jim potřebná kvalita. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (12:28:37)

90+1

90
    Nastavuje se jedna minuta.

90
    Domácí ještě prověřili Josefa Řeháka střelou doprostřed branky, se kterou neměl hostující gólman žádný problém.

89
    Hosté vybojovali další rohový kop, nicméně defenziva Králova Dvora si s centrem do pokutového území dokázala poradit.

88
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Martin Šlapák, přichází Petr Svoboda.

87
    Táborsko se snaží o vstřelení čestného úspěchu, jenže chybí jim potřebný kousek štěstí.

86
    Hosté měli míč v pokutovém území Králova Dvora, kde se ale ani jednomu z hráčů nepovedlo zakončit.

85
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Lukáš Turek, přichází Miroslav Grobár.

85
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jakub Balšánek, přichází Josef Bouček.

84
    Hosté vybojovali výhodu rohového kopu, po němž však nejvýše vyskočil jeden z domácích a odhlavičkoval na další roh. Po něm se hosté dostali k tvrdé ráně z hranice vápna, která míří nad.
    83. Řehákův výborný zákrok

83
    Josef Řehák vytáhl výborný zákrok proti úniku domácího hráče a zachránil svůj celek od inkasování další branky.

82
    Martin Kraus se snažil zachytit pomalou rozehrávku Táborska, ale míč nakonec na Lukáš Landovského prošel.

81
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Patrik Nehoda, přichází Filip Bakule.

80
    Dnešní utkání sleduje 210 diváků.

79
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Adam Hájek, přichází Daniel Zelenka.

78
    Hostující centr z pravé strany dokázala zpacifikovat domácí obrana a odvrací mimo vápno.

77
    Střelou ze střední vzdálenosti se prezentoval Lukáš Kalvach a jeho bomba míří jen kousek nad břevno.