Boston – Tampa 4:0 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 4:1 (kon.)
Toronto – Washington 1:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:5 (kon.)
Nashville – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Minnesota – Carolina 5:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:2 (po pr.)
Colorado – Chicago 4:3 (po pr.) | Anaheim – Calgary 3:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 6:4 (kon.)
San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
Arizona Coyotes
Středa 05.04.2017, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (05:13:31)

Hvězdy utkání:

Julius Honka (DAL) – 1+0, 0, 5 střel, čas na ledě 15:47
    Jason Dickinson (DAL) – 1+0, 0, 2 střely, čas na ledě 11:12
    Mike Smith (ARI) – 24 zákroků, 90,3 %

Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) – 0+0, 0, 1 střela na bránu, čas na ledě 15:06

Dallas Stars tedy nakonec poráží Arizonu Coyotes 3:2 po prodloužení, když se o rozhodující branku postaral Julius Honka, pro kterého to navíc byla jeho premiérová trefa v NHL.

63:48 Julius HONKA - 3:2

63:48
    Dallas právě vstřelil branku!
    JULIUS HONKA se přeci jen dočkal, když obdržel přihrávku od Spezzy a jeho dělovka zapadla přesně pod břevno hostující klece. Asistence: Jason Spezza, Gemel Smith.

63:40
    Honka si parádně vybruslil z modré až k bráně Arizony, kde však jeho střelu parádně vykryl Smith.

62:25
    Arizona je v prodloužení více na puku, ale hosté zatím nemohou vstřelit rozhodující branku.

60:53
    Dvorak dostal puk na Riedera a jeho pohotovou střelu parádně vytěsnil Niemi.

60:17
    Jedovatá střela Jamieho Benna proletěla jen těsně vedle Smithovy brány.

60:01

Arizoně se ve třetí třetině podařilo vyrovnat stav utkání, když se prosadil Duclair, a tak o vítězi tohoto utkání bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:21
    Oleksiak přejel s pukem útočnou modrou čáru, kde ihned vystřelil, avšak jeho pokus hosté přizvedli do ochranné sítě.

58:08
    Seguinova dělovka jen proletěla kolem brány Arizony.

57:02
    Hamhuisova přihrávka byla zblokována do hlediště, takže se bude vhazovat v útočné třetině Dallasu.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 14. B. Ritchie, 18. Dickinson (Cracknell), 64. Honka (Spezza, G. Smith) – 18. Dvorak (Keller, J. McGinn), 56. Duclair (Domi, Burmistrov)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Honka, Oleksiak, Johns – Ja. Benn, Eakin, D. Shore – Elie, Seguin, B. Ritchie – G. Smith, Faksa, Spezza – Dickinson, Dowling, Cracknell.
    Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Schenn, Chychrun, C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Connauton – Duclair, Burmistrov, Domi – J. McGinn, Jooris, Perlini – Rieder, Martinook, Crouse – Holland, Dvorak, Keller.