FC Slovan Liberec
2:4 (1:0)
FC Zlín
Středa 05.04.2017, 20:15 • U Nisy, Liberec • MOL Cup • Čtvrtfinále

Prodloužení lépe zvládli hosté ze Zlína, kteří přidali další dvě branky zásluhou Holíka a Kopečného. S postupu mezi poslední čtveřici týmů se tak mohou radovat na východu Moravy.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a dobrou noc. (22:43:57)

120
    119. Miloš KOPEČNÝ - 2:4

119
    Zlín právě vstřelil branku!
    O postupu Zlína je zřejmě definitivně rozhodnuto! MILOŠ KOPEČNÝ se opřel do balonu a zamířil přesně na první tyč – 2:4.

118
    Severočeši už to zkouší všemožnými způsoby. V posledních minutách především dlouhými nákopi. Zlín ale bezpečně brání.

117
    Nakonec to rezultovalo až v zakončení Potočného. Ten ale mířil jen nad zlínskou branku.

116
    Libereckým už příliš času nezbývá. Přesto se hráči v modrých dresech tlačí do útoku.

115
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vukadinovič, přichází Bartolomeu.

114
    Nakonec se k hlavičce protlačil Kopečný, který ale poslal balon jen těsně vedle.

113
    Vukadinovič získal pro svůj tým rohový kop a hosté s jeho rozehráním pochopilně spěchat nebudou.

112
    Jak Souček tak také Švenger viděli žlutou kartu.

111
    Menší roztržka před brankou Zlína neměla dlouhého trvání. Hlavními aktéry byl domácí Souček a hostující brankář Švenger.

110
    Slovan je v druhém prodloužení jasně lepší. Hra se zatím odehrává především na útočnou polovině.

109
    Potočného centr do šestnáctky vypadal hodně zajímavě. Hosté si však nakonec dokázali poradit.

108
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Traore, přichází Kopečný.

107
    Zlínští se k balonu zatím vůbec nedostali. Úvod druhého prodloužení jasně patří domácím, kteří muset dohánět jednobrankové manko.

106
    Severočeši začali aktivněji. Jejich první útočný výpad ale zastavuje obránce Gajič.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Obě jedenáctky rychle míří ke svým střídáčkám na rychlé občerstvení. Hra bude totiž za malý moment pokračovat.

Jakub Martínek

Branky: 11. Gajič (vla.), 60. Voltr – 52. Vukadinovič (pen.), 57. Matějov, 95. Holík, 119. Kopečný

Karty:   63. Kúdela (LIB), 112. Souček (LIB) – 35. Jugas (ZLN), 64. Vukadinovič (ZLN), 100. Hnaníček (ZLN), 103. Holík (ZLN), 112. Švenger (ZLN)

FC Slovan Liberec: Hladký – Mikula, Kúdela "C", Karafiát (46. Polák), Bartošák (92. Obročník) – Souček – Ekpai, Potočný, Vůch – Voltr (86. Bartl).
    Náhradníci: Kolář – Bosančič, Obročník, Kouřil, Bartl, Da Silva, Polák.

FC Zlín: Švenger – Pazdera, Jugas "C", Gajič, Matějov – Hnaníček – Vukadinovič (115. Bartolomeu), Traore (108. Kopečný), Živulič, Holík – Beauguel (92. Diop).
    Náhradníci: Dostál – Hubáček, Štípek, Diop, Kopečný, Bartolomeu, Bačo.

Rozhodčí: Houdek – Flimmel, Kožár

Diváci: 1 527