Středa 05.04.2017, 20:15 • U Nisy, Liberec • MOL Cup • Čtvrtfinále
    119. Miloš KOPEČNÝ - 2:4

119
    Zlín právě vstřelil branku!
    O postupu Zlína je zřejmě definitivně rozhodnuto! MILOŠ KOPEČNÝ se opřel do balonu a zamířil přesně na první tyč – 2:4.
    95. Lukáš HOLÍK - 2:3

95
    Parádní akce na jeden dotek končí třetí brankou Zlína! Diop parádně sklepl balon na osamoceného LUKÁŠE HOLÍKA, který přízemní střelou nedal Hladkému žádnou šanci – 2:3.
    60. Radek VOLTR - 2:2

60
    Liberec právě vstřelil branku!
    Severočeši z první váznější akce v druhém poločase rychle odpovídá! Ekapi vystřelil zpoza vápna, k odraženému balonu se dostal v penaltovém prostoru RADEK VOLTR, který srovnává – 2:2.
    57. Robert MATĚJOV - 1:2

57
    Slovan nevstoupil do druhé poločasu vůbec dobře a dvanáct minut po změně stran již prohrává! ROBERT MATĚJOV se parádně opřel do balonu a zpoza vápna mířil přesně k tyči – 1:2.
    52. Vukadin VUKADINOVIČ - 1:1

52
    Zlín velkou šancí na vyrovnání nepohrdnul! Balon si na penaltový puntík postavil VUKADIN VUKADINOVIČ, který v poklidu uklidil míč do sítě – 1:1.
    11. Zoran GAJIČ - 1:0

11
    Hosté se teď dopustili obrovské hrubice a domácí Slovan se tak zadarmo dostává do vedení. ZORAN GAJIČ si totiž nerozuměl s vlastním brankářem a jeho malá domů doputovala až za brankovou čáru – 1:0.

Jakub Martínek

Branky: 11. Gajič (vla.), 60. Voltr – 52. Vukadinovič (pen.), 57. Matějov, 95. Holík, 119. Kopečný

Karty:   63. Kúdela (LIB), 112. Souček (LIB) – 35. Jugas (ZLN), 64. Vukadinovič (ZLN), 100. Hnaníček (ZLN), 103. Holík (ZLN), 112. Švenger (ZLN)

FC Slovan Liberec: Hladký – Mikula, Kúdela "C", Karafiát (46. Polák), Bartošák (92. Obročník) – Souček – Ekpai, Potočný, Vůch – Voltr (86. Bartl).
    Náhradníci: Kolář – Bosančič, Obročník, Kouřil, Bartl, Da Silva, Polák.

FC Zlín: Švenger – Pazdera, Jugas "C", Gajič, Matějov – Hnaníček – Vukadinovič (115. Bartolomeu), Traore (108. Kopečný), Živulič, Holík – Beauguel (92. Diop).
    Náhradníci: Dostál – Hubáček, Štípek, Diop, Kopečný, Bartolomeu, Bačo.

Rozhodčí: Houdek – Flimmel, Kožár

Diváci: 1 527