Udinese – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Empoli – Bologna 3:1 (kon.) | Pescara – Crotone 0:1 (kon.)
Sassuolo – Fiorentina 2:2 (kon.) | Janov – Inter 1:0 (kon.) | Chievo – Palermo 1:1 (kon.)
Lazio – Sampdoria 7:3 (kon.) | AC Milán – AS Řím 1:4 (kon.)
Empoli FC
3:1 (2:1)
Bologna FC
Neděle 07.05.2017, 15:00 • Stadio Carlo Castellani (Empoli) • Italská Serie A • 35. kolo

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne, na shledanou. (16:53:41)

Ano. Zápas se dá prakticky shrnout takhle – domácí zvládli vždy začátky obou poločasů (5. minuta branka, 47. minuta branka), následně zvládli i konce druhých poločasů (38. minuta branka) a v tom druhém nedovolili soupeři skoro vůbec nic a v pohodě, na jistotu bránili svůj dvou gólový náskok.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 20:18.

90+4

90+4
    Ve čtvrté minutě rozhodčí ukončuje tento zápas a domácí se radují z dnešní zasloužené výhry.

90+3
    Třetí minuta nám přinesla faul a pomalou, váhavou rozehrávku domácího brankáře.

90+2
    Druhá minuta přinesla snad první vážnou situaci hostů! Střelu Destra musel Skorupski chytit skokem k levé tyči. Nicméně ji dobře viděl a s přízemní střelou neměl příliš velké problémy.

90+1
    První minuta nastavení je ve znamení hry na polovině hřiště.

90
    Rozhodčí Calvarese usoudil, že hosté by snad mohli vyrovnat a nastavuje plné čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Závěr zápasu nám nepřináší nic zajímavého, domácí se brání a hosté kombinují s míčem, ale daleko od Skorupského, který příliš práce ve druhém poločasu opravdu neměl.

88
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází José Mauri, přichází Arnel Jakupovič.

87
    Další útok v podání žlutých, jenže ani tento neslaví žádný úspěch, následně se provinili faulem za polovinou hřiště.

86
    Ti však jen zavezli míč a nyní má kulatý nesmysl v držení hostující tým.

85
    Nyní to vypadalo, že by mohli hosté se dostat v útoku do nějaké potenciální možnosti, nakonec se domácí ubránili a míří dopředu.

84
    Hostům velmi rychle plyne čas a nevypadá to, že by se mělo v závěru zápasu konat nějaké drama.

82
    Croce se snažil o dravý únik na levém křídle, ale nakonec je ubráněn a míč končí v zázemí.

81
    Nyní se hostům podařilo domácí alespoň vytlačit na polovinu hřiště, kde nejspíše bude nějakou dobu trvat boj o míč.

80
    Hosté pravděpodobně jsou smířeni s výsledkem utkání a domácí nyní operují na jejich polovině a bez problémů kombinují s míčem. Nicméně se nemohou dostat k žádné střelecké možnosti.

78
    Což domácím hodně vyhovuje a v pohodě se brání, či případně se snaží zaútočit, ale jejich snaha končí většinou ztrátou míče.