Poprad – Lipany 6:1 (kon.) | Haniska – R. Sobota 1:3 (kon.) | Martin – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.)
L. Mikuláš – Sereď 1:3 (kon.) | Spiš. N. Ves – Skalica 0:4 (kon.) | Nitra – FC Košice 3:0 (kon.)
MFK Zvolen – Pohronie 2:1 (kon.)
FK Poprad
6:1 (3:1)
ŠK Odeva Lipany
sk Sobota 13.05.2017, 17:00 • Futbalový štadion NTC Poprad • MONACObet liga

Strelecký koncert domácich alebo gólová explózia. Odniesli si to Lipany, ktorým Poprad nadelil rovný poltucet. (18:52:31)

90+2

90+2
    Ešte Lipany sú pri lopte, ale je tu záver.

90+1
    Asi posledná akcia zápasu bola ukončená nepresnou koncovkou domácich.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Poprad kombinuje v strede poľa, čakáme ešte na údaj o nadstavenom čase.

89
    Žltú kartu dostáva Popvec (ŠK Odeva Lipany).

89
    Akcia stroskotala v pokutovom území, hrajú sa posledné sekundy duelu.

88
    Tak ešte jedna štandardka z dobrej vzdialenosti pre Lipany.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 121 divákov.

85
    Loptu ale získali Poprad, akcia domácich sa končí zblokovanou strelou a následným vhadzovaním.

84
    Hostia držia loptu na vlastnej polovici, akoby tým chceli povedať, že siedmy gól už dostať nechcú.

81
    Nešetrná domáca ofenzíva, obranné rady Lipian toho majú dosť.

80
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Miliutin, prichádza Miženko.

79
    Poprad dal gól! Rovný poltucet strelili hráči Popradu do siete Lipian. JÁN HATOK zvyšuje už na 6:1.

77
    Útočný faul Popradu, Lipany rozohrávajú voľný kop zo stredového kruhu.

76
    Záverečná štvrťhodina stretnutia sa práve začala.

74
    Rýchla kontra sa končí nepresnosťou, nasleduje výkop od brány hostí.

73
    Malec musel na konci akcie hostí vytiahnuť zákrok, Poprad chystá kontru.

72
    Lipany sa po dlhšom čase dostali k lopte, upravia hostia tento nepriaznivý stav?

71
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Bilas, prichádza Daško.

70
    Takmer o všetkom je tak rozhodnuté, poslednou otázkou zostáva, akým pomerom gólov zápas v Poprade skončí.

68
    Poprad dal gól! Gólový koncert domácich, piaty gól v sieti Bartoša je jasným dôkazom, že Poprad smeruje jasne za tromi bodmi. MARKO LUKÁČ bol na ihrisku necelý osem minút a už sa zapísal do streleckej listiny.

67
    Zo štatistík je vidieť, že Lipany majú možnosti pridať ďalšie góly, ale strelecké šťastie je dnes odklonené.

66
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Kapláň, prichádza Kukoľ.

65
    Zápas sa bude dohrávať v pokojnom tempe, odhadujem ale, že nejaký ten gól ešte uvidíme.

63
    Poprad dal gól! Štvrtý gól domácich prichádza zo značky bieleho bodu, je definitívne rozhodnuté! Kapitán VLADISLAV PALŠA prekonal Bartoša.

62
    Bola nariadená penalta v prospech Popradu.

62
    Takto to ale nepôjde, je odmávaný ofsajd.

61
    Hodina hry je minulosťou, dokážu sa hostia vzchopiť a odniesť si domov aspoň bod?

60
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Šesták, prichádza Lukáč.

59
    Žltú kartu dostáva Bilas (FK Poprad).

58
    Aktivita Popradu stúpa, favorit by rád pridal aj štvrtý kúsok a definitívne tak zlomil odpor Lipian.

57
    Šiesta strela mimo od domáceho futbalistu.

56
    Desať minút po zmene strán panuje rovnaký obrázok hry ako na konci prvého polčasu.

54
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Papp, prichádza Vagaši.

54
    Lipany sa po treťom obdržanom góle bránia solídne.

53
    Piaty roh zápasu zaobstarajú domáci futbalisti.

52
    Poprad dominuje aj po zmene strán, nič nenasvedčuje tomu, že by sa pod Tatrami schyľovalo k dráme.

50
    Lipany sa ubránili, Bartoš vykopáva hlboko do ihriska.

49
    Poprad s rohovým kopom.

47
    Naberú hostia sily na obrat a potrápia domáci celok?

46
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Hovančík, prichádza Dlugoš.

45+1
    Gól zo štandardky aj so šťastím nepadol, prvý polčas je u konca.

45+1

45
    Faul pred pokutovým územím Lipian, štandardka pre Poprad.

44
    Lopta je ďaleko od Maleca, prichádza snáď posledný útok domácich v prvom polčase.

42
    Poprad kontroluje hru, Lipany neúspešne napádajú.

41
    Pravdepodobne áno, ale v tejto minúte to nebude.

40
    Do konca polčasu zostáva približne päť minút. Dočkajú sa popradskí diváci aj piateho presného zásahu?

38
    Na strely núdza veru nie je, Lipany ale musia byť viac efektívne.

37
    Štatistiky na konci 37. minúty:

Strely mimo bránu – 4:1.

35
    Poprad dal gól! Nebezpečný útok Popradu sa končí loptou v bráne Bartoša! Tretí gól Popradu v prvom polčase, zrazí gólová koncovka JOZEFA KAPLÁŇA hostí na kolená?

34
    Poprad sa ale ubránil a môže zaútočiť.

33
    Ideálna šanca na to môže nastať práve po tomto rohovom kope.

32
    Lipany po kontaktnom góle neprestávajú udivovať, keď sa snažia vyrovnať.

31
    Toto je zápletka ako hrom. Diváci, ktorí merali cestu na štadión určite nemôžu ľutovať.

29
    Lipany dali gól! Ale pozor! Hostia takmer okamžite reagujú na druhý gól Popradu a vracajú sa do stretnutia! Postaral sa o to MATEJ HOVANČÍK.

29
    Poprad si vypracoval dvojgólový náskok, pre Lipany to v tejto chvíli nevyzerá vôbec dobre.

27
    Poprad dal gól! Lipany nevyužili svoje šance a inkasujú druhýkrát v rozpätí úvodnej polhodiny. Na konci akcie bol opäť JAKUB ŠAŠINKA, ktorý Bartoša prekonal už druhýkrát v zápase.

26
    Poprad zaknihoval nepresnú strelu, hrá sa bez väčších prerušovaní, zdá sa, že domáci sa oklepali spod nátlaku hostí.

25
    Z tejto situácie vznikla iba strela mimo.

24
    A nasleduje štandardka pre Lipany, Poprad je pod tlakom.

23
    Lipany predsa vystrelili na Maleca, domáci brankár sa na málo roboty sťažovať nemôže.

23
    Ten sa končí v strede poľa, zahrá si aj Malec.

22
    Hostia sa držia na vlastnej polovici a naberajú sily na ďalší ofenzívny výpad.

20
    Strata lopty a následný brejk domácich rezultovali až do ofsajdu.

19
    Obranná rada Popradu zneškodnila tento nákop, vhadzovanie pre Lipany.

18
    Lipany môžu veľmi rýchlo odpovedať. Na hranici pokutového územia sa domáci obranca prezentoval faulom, nasleduje štandardná situácia.

16
    Poprad dal gól! Očakávaný scenár naberá na realite, favorit získava vedenie. JAKUB ŠAŠINKA otvára skóre tohto duelu.

15
    Nie príliš vydarená rozohrávka, Malec zasahovať nemusel.

14
    Roh si zahrajú aj hostia.

13
    Rýchly atak Popradu stroskotal na zablokovaní lopty, vhadzujú domáci.

11
    Lipany sa ubránili a Bartoš vykopáva od brány.

10
    Po rohu ešte prišiel aj faul pred šestnástkou, ďalšia štandardka.

9
    Rohový kop pre Popradčanov.

7
    Poprad späť v útoku, podarí sa dnes presadiť Šestákovi?

6
    Odeva kontruje strelou na Maleca, ten si pripísal prvý zákrok stretnutia.

5
    Lipany sa musia od úvodu zápasu brániť, Poprad si ide po ďalšie tri body do tabuľky.