Kvalifikace Nové Město nad Metují | FK Česká Třebová (kon.) |
Michal Heřman
Rozpis finálové části:
Semifinále:
FC Sparta Brno - TJ Lanškroun 0:1 po penaltách
FK Česká Třebová - TJ Červený Kostelec 1:0 po penaltách
O 23. místo:
TJ Sokol Třebeš dívky - SK Holice 0:1
O 21. místo:
AFK Hronov - TJ Přelovice 1:5
O 19. místo:
TJ Straky - FK Náchod 1:3
O 17. místo:
SK Polaban Nymburk - FK Černilov 1:0
O 15. místo:
FC Nový Hradec Králové - FK Baník Chvaletice 3:0
O 13. místo:
SK Rozkoš Česká Skalice - Kostelec/Častolovice 1:0 po penaltách
O 11. místo:
FK Chlumec nad Cidlinou - MFK Nové Město nad Metují 1:0
O 9. místo:
MFK Chrudim - SK Vysoké Mýto 1:0 po penaltách
O 7. místo:
FK Spartak Choceň - TJ Sokol Třebeš chlapci 1:0
O 5. místo:
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:1
O 3. místo:
FC Sparta Brno – TJ Červený Kostelec 2:0
Finále:
TJ Lanškroun – FK Česká Třebová 0:1
Tabulky nadstavbových skupin:
Skupina E:
1. FC Sparta Brno 5 3 1 1 7:3 10
2. TJ Červený Kostelec 5 2 2 1 4:3 8
3. Rychnov nad Kněžnou 5 2 2 1 4:4 8
4. Choceň 5 2 2 1 4:2 8
5. Chrudim 5 1 1 3 2:5 4
6. Chlumec nad Cidlinou 5 0 2 3 0:4 2
Skupina F:
1. Česká Třebová 5 4 0 1 6:1 12
2. TJ Lanškroun 5 3 1 1 5:1 10
3. Nový Bydžov 5 2 3 0 3:1 9
4. Třebeš chlapci 5 1 2 2 4:4 5
5. Vysoké Mýto 5 0 2 3 0:4 2
6. Nové Město nad Metují 5 0 2 3 1:8 2
Skupina G:
1. Česká Skalice 5 4 0 1 8:3 12
2. Nový Hradec Králové 5 4 0 1 17:2 12
3. Nymburk 5 2 2 1 6:4 8
4. TJ Straky 5 2 1 2 5:8 7
5. Hronov 5 1 0 4 1:10 3
6. Třebeš dívky 5 0 1 4 0:10 1
Skupina H:
1. Kostelec/Častolovice 5 5 0 0 11: 15
2. Chvaletice 5 3 1 1 6:3 10
3. Černilov 5 2 1 2 8:8 7
4. Náchod 5 1 1 3 2:5 4
5. Přelovice 5 1 1 3 3:7 4
6. Holice 5 1 0 4 2:8 3
Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Sparta Brno - Chrudim 2:0
Rychnov nad Kněžnou - Červený Kostelec 0:2
Chlumec nad Cidlinou - Choceň 0:1
Sparta Brno - Červený Kostelec 2:0
Chlumec nad Cidlinou - Chrudim 0:1
Rychnov nad Kněžnou - Choceň 1:0
Chlumec nad Cidlinou - Červený Kostelec 0:0
Sparta Brno - Choceň 0:2
Rychnov nad Kněžnou - Chrudim 2:1
Skupina F:
Nový Bydžov - Vysoké Mýto 1:0
Česká Třebová - Třebeš chlapci 1:0
Nové Město nad Metují - Lanškroun 0:3
Nový Bydžov - Třebeš kluci 1:1
Nové Město nad Metují - Vysoké Mýto 0:0
Česká Třebová - Lanškroun 1:0
Nové Město nad Metují - Třebeš kluci 1:3
Nový Bydžov - Lanškroun 0:0
Česká Třebová - Vysoké Mýto 2:0
Skupina G:
Nový Hradec Králové - Hronov 3:0
Nymburk - TJ Straky 1:1
Třebeš dívky - Česká Skalice 0:1
Nový Hradec Králové - TJ Straky 4:0
Třebeš dívky - Hronov 0:1
Nymburk - Česká Skalice 3:0
Třebeš dívky - TJ Straky 0:1
Nový Hradec Králové - Česká Skalice 0:2
Nymburk - Hronov 2:0
Skupina G:
Chvaletice - Přelovice 2:0
Holice - Černilov 0:2
Náchod - Kostelec/Častolovice 0:2
Chvaletice - Černilov 2:1
Náchod - Přelovice 1:0
Holice - Kostelec/Častolovice 0:3
Náchod - Černilov 1:2
Chvaletice - Kostelec/Častolovice 0:1
Holice - Přelovice 0:1
Tabulka základních skupin:
Skupina A:
1. Sparta Brno 5 4 1 0 16:1 13
2. Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 3 2 0 8:1 11
3. Chlumec nad Cidlinou 5 3 1 1 7:2 10
4. Nový Hradec Králové 5 2 0 3 10:7 6
5. Nymburk 5 0 1 4 0:9 1
6. Sokol Třebeš dívky 5 0 1 4 0:21 1
Skupina B:
1. Choceň 5 3 2 0 10:1 11
2. Červený Kostelec 5 3 2 0 10:1 11
3. MFK Chrudim 5 2 2 1 6:2 8
4. Česká Skalice 5 2 2 1 5:1 8
5. TJ Straky 5 1 0 4 4:17 3
6. Hronov 5 0 0 5 0:19 0
Skupina C:
1. Nový Bydžov 5 4 1 0 6:0 13
2. Česká Třebová 5 4 0 1 8:1 12
3. Nové Město nad Metují 5 3 1 1 5:3 10
4. Chvaletice 5 1 1 3 3:6 4
5. Holice 5 1 0 3 2:9 3
6. Náchod 5 0 1 4 0:5 1
Skupina D:
1. Lanškroun 5 5 0 0 12:0 15
2. Sokol Třebeš kluci 5 3 1 1 9:1 10
3. Vysoké Mýto 5 2 2 1 3:1 8
4. Kostelec/Častolovice 5 2 1 2 5:4 7
5.Černilov 5 0 1 4 3:14 1
6. Přelovice 5 0 1 4 2:14 1
Rozpis základních skupin:
Skupina A:
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Sokol Třebeš dívky 2:0
FC Nový Hradec Králové – FC Sparta Brno 0:3
FK Chlumec nad Cidlinou – SK Polaban Nymburk 1:0
TJ Sokol Třebeš dívky – FC Nový Hradec Králové 0:7
SK Polaban Nymburk - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:2
FC Sparta Brno – FK Chlumec nad Cidlinou 2:0
SK Polaban Nymburk – TJ Sokol Třebeš dívky 0:0
FK Chlumec nad Cidlinou - FC Nový Hradec Králové 1:0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FC Sparta Brno 1:1
TJ Sokol Třebeš dívky – FK Chlumec nad Cidlinou 0:5
FC Sparta Brno – SK Polaban Nymburk 3:0
FC Nový Hradec Králové - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:3
FC Sparta Brno – TJ Sokol Třebeš dívky 7:0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FK Chlumec nad Cidlinou 0:0
SK Polaban Nymburk – FC Nový Hradec Králové 0:3
Skupina B:
MFK Chrudim – AFK Hronov 4:0
TJ Straky – SK Rozkoš Česká Skalice 0:3
TJ Červený Kostelec – FK Spartak Choceň 1:1
AFK Hronov – TJ Straky 0:3
FK Spartak Choceň – MFK Chrudim 0:0
SK Rozkoš Česká Skalice – TJ Červený Kostelec 0:0
FK Spartak Choceň – AFK Hronov 7:0
TJ Červený Kostelec – TJ Straky 5:0
MFK Chrudim – SK Rozkoš Česká Skalice 0:0
AFK Hronov – TJ Červený Kostelec 0:3
SK Rozkoš Česká Skalice – FK Spartak Choceň 0:1
TJ Straky – MFK Chrudim 1:2
SK Rozkoš Česká Skalice – AFK Hronov 2:0
MFK Chrudim – TJ Červený Kostelec 0:1
FK Spartak Choceň – TJ Straky 7:0
Skupina C:
SK Holice – RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:3
MFK Nové Město nad Metují – FK Česká Třebová 0:2
FK Baník Chvaletice – FK Náchod 0:0
RMSK Cidlina Nový Bydžov – MFK Nové Město nad Metují 0:0
FK Náchod – SK Holice 0:1
FK Česká Třebová – FK Baník Chvaletice 2:0
FK Náchod - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:1
FK Baník Chvaletice – MFK Nové Město nad Metují 1:2
SK Holice – FK Česká Třebová 0:3
RMSK Cidlina Nový Bydžov – FK Baník Chvaletice 1:0
FK Česká Třebová – FK Náchod 1:0
MFK Nové Město nad Metují – SK Holice 1:0
FK Česká Třebová - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:1
SK Holice – FK Baník Chvaletice 1:2
FK Náchod – MFK Nové Město nad Metují 0:2
Skupina D:
TJ Přelovice – FK Černilov 2:2
SK Vysoké Mýto – TJ Lanškroun 0:1
TJ Sokol Třebeš chlapci – Kostelec/Častolovice 2:0
FK Černilov – SK Vysoké Mýto 0:2
Kostelec/Častolovice – TJ Přelovice 2:0
TJ Lanškroun – TJ Sokol Třebeš chlapci 1:0
Kostelec/Častolovice – FK Černilov 3:1
TJ Sokol Třebeš chlapci – SK Vysoké Mýto 0:0
TJ Přelovice – TJ Lanškroun 0:5
FK Černilov – TJ Sokol Třebeš chlapci 0:3
TJ Lanškroun - Kostelec/Častolovice 1:0
SK Vysoké Mýto – TJ Přelovice 1:0
TJ Lanškroun – FK Černilov 4:0
TJ Přelovice – TJ Sokol Třebeš chlapci 0:4
Kostelec/Častolovice – SK Vysoké Mýto 0:0
Semifinále:
FC Sparta Brno - TJ Lanškroun 0:1 po penaltách
FK Česká Třebová - TJ Červený Kostelec 1:0 po penaltách
O 23. místo:
TJ Sokol Třebeš dívky - SK Holice 0:1
O 21. místo:
AFK Hronov - TJ Přelovice 1:5
O 19. místo:
TJ Straky - FK Náchod 1:3
O 17. místo:
SK Polaban Nymburk - FK Černilov 1:0
O 15. místo:
FC Nový Hradec Králové - FK Baník Chvaletice 3:0
O 13. místo:
SK Rozkoš Česká Skalice - Kostelec/Častolovice 1:0 po penaltách
O 11. místo:
FK Chlumec nad Cidlinou - MFK Nové Město nad Metují 1:0
O 9. místo:
MFK Chrudim - SK Vysoké Mýto 1:0 po penaltách
O 7. místo:
FK Spartak Choceň - TJ Sokol Třebeš chlapci 1:0
O 5. místo:
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:1
O 3. místo:
FC Sparta Brno – TJ Červený Kostelec 2:0
Finále:
TJ Lanškroun – FK Česká Třebová 0:1
Tabulky nadstavbových skupin:
Skupina E:
1. FC Sparta Brno 5 3 1 1 7:3 10
2. TJ Červený Kostelec 5 2 2 1 4:3 8
3. Rychnov nad Kněžnou 5 2 2 1 4:4 8
4. Choceň 5 2 2 1 4:2 8
5. Chrudim 5 1 1 3 2:5 4
6. Chlumec nad Cidlinou 5 0 2 3 0:4 2
Skupina F:
1. Česká Třebová 5 4 0 1 6:1 12
2. TJ Lanškroun 5 3 1 1 5:1 10
3. Nový Bydžov 5 2 3 0 3:1 9
4. Třebeš chlapci 5 1 2 2 4:4 5
5. Vysoké Mýto 5 0 2 3 0:4 2
6. Nové Město nad Metují 5 0 2 3 1:8 2
Skupina G:
1. Česká Skalice 5 4 0 1 8:3 12
2. Nový Hradec Králové 5 4 0 1 17:2 12
3. Nymburk 5 2 2 1 6:4 8
4. TJ Straky 5 2 1 2 5:8 7
5. Hronov 5 1 0 4 1:10 3
6. Třebeš dívky 5 0 1 4 0:10 1
Skupina H:
1. Kostelec/Častolovice 5 5 0 0 11: 15
2. Chvaletice 5 3 1 1 6:3 10
3. Černilov 5 2 1 2 8:8 7
4. Náchod 5 1 1 3 2:5 4
5. Přelovice 5 1 1 3 3:7 4
6. Holice 5 1 0 4 2:8 3
Rozpis nadstavbových skupin:
Skupina E:
Sparta Brno - Chrudim 2:0
Rychnov nad Kněžnou - Červený Kostelec 0:2
Chlumec nad Cidlinou - Choceň 0:1
Sparta Brno - Červený Kostelec 2:0
Chlumec nad Cidlinou - Chrudim 0:1
Rychnov nad Kněžnou - Choceň 1:0
Chlumec nad Cidlinou - Červený Kostelec 0:0
Sparta Brno - Choceň 0:2
Rychnov nad Kněžnou - Chrudim 2:1
Skupina F:
Nový Bydžov - Vysoké Mýto 1:0
Česká Třebová - Třebeš chlapci 1:0
Nové Město nad Metují - Lanškroun 0:3
Nový Bydžov - Třebeš kluci 1:1
Nové Město nad Metují - Vysoké Mýto 0:0
Česká Třebová - Lanškroun 1:0
Nové Město nad Metují - Třebeš kluci 1:3
Nový Bydžov - Lanškroun 0:0
Česká Třebová - Vysoké Mýto 2:0
Skupina G:
Nový Hradec Králové - Hronov 3:0
Nymburk - TJ Straky 1:1
Třebeš dívky - Česká Skalice 0:1
Nový Hradec Králové - TJ Straky 4:0
Třebeš dívky - Hronov 0:1
Nymburk - Česká Skalice 3:0
Třebeš dívky - TJ Straky 0:1
Nový Hradec Králové - Česká Skalice 0:2
Nymburk - Hronov 2:0
Skupina G:
Chvaletice - Přelovice 2:0
Holice - Černilov 0:2
Náchod - Kostelec/Častolovice 0:2
Chvaletice - Černilov 2:1
Náchod - Přelovice 1:0
Holice - Kostelec/Častolovice 0:3
Náchod - Černilov 1:2
Chvaletice - Kostelec/Častolovice 0:1
Holice - Přelovice 0:1
Tabulka základních skupin:
Skupina A:
1. Sparta Brno 5 4 1 0 16:1 13
2. Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 3 2 0 8:1 11
3. Chlumec nad Cidlinou 5 3 1 1 7:2 10
4. Nový Hradec Králové 5 2 0 3 10:7 6
5. Nymburk 5 0 1 4 0:9 1
6. Sokol Třebeš dívky 5 0 1 4 0:21 1
Skupina B:
1. Choceň 5 3 2 0 10:1 11
2. Červený Kostelec 5 3 2 0 10:1 11
3. MFK Chrudim 5 2 2 1 6:2 8
4. Česká Skalice 5 2 2 1 5:1 8
5. TJ Straky 5 1 0 4 4:17 3
6. Hronov 5 0 0 5 0:19 0
Skupina C:
1. Nový Bydžov 5 4 1 0 6:0 13
2. Česká Třebová 5 4 0 1 8:1 12
3. Nové Město nad Metují 5 3 1 1 5:3 10
4. Chvaletice 5 1 1 3 3:6 4
5. Holice 5 1 0 3 2:9 3
6. Náchod 5 0 1 4 0:5 1
Skupina D:
1. Lanškroun 5 5 0 0 12:0 15
2. Sokol Třebeš kluci 5 3 1 1 9:1 10
3. Vysoké Mýto 5 2 2 1 3:1 8
4. Kostelec/Častolovice 5 2 1 2 5:4 7
5.Černilov 5 0 1 4 3:14 1
6. Přelovice 5 0 1 4 2:14 1
Rozpis základních skupin:
Skupina A:
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – TJ Sokol Třebeš dívky 2:0
FC Nový Hradec Králové – FC Sparta Brno 0:3
FK Chlumec nad Cidlinou – SK Polaban Nymburk 1:0
TJ Sokol Třebeš dívky – FC Nový Hradec Králové 0:7
SK Polaban Nymburk - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:2
FC Sparta Brno – FK Chlumec nad Cidlinou 2:0
SK Polaban Nymburk – TJ Sokol Třebeš dívky 0:0
FK Chlumec nad Cidlinou - FC Nový Hradec Králové 1:0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FC Sparta Brno 1:1
TJ Sokol Třebeš dívky – FK Chlumec nad Cidlinou 0:5
FC Sparta Brno – SK Polaban Nymburk 3:0
FC Nový Hradec Králové - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:3
FC Sparta Brno – TJ Sokol Třebeš dívky 7:0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – FK Chlumec nad Cidlinou 0:0
SK Polaban Nymburk – FC Nový Hradec Králové 0:3
Skupina B:
MFK Chrudim – AFK Hronov 4:0
TJ Straky – SK Rozkoš Česká Skalice 0:3
TJ Červený Kostelec – FK Spartak Choceň 1:1
AFK Hronov – TJ Straky 0:3
FK Spartak Choceň – MFK Chrudim 0:0
SK Rozkoš Česká Skalice – TJ Červený Kostelec 0:0
FK Spartak Choceň – AFK Hronov 7:0
TJ Červený Kostelec – TJ Straky 5:0
MFK Chrudim – SK Rozkoš Česká Skalice 0:0
AFK Hronov – TJ Červený Kostelec 0:3
SK Rozkoš Česká Skalice – FK Spartak Choceň 0:1
TJ Straky – MFK Chrudim 1:2
SK Rozkoš Česká Skalice – AFK Hronov 2:0
MFK Chrudim – TJ Červený Kostelec 0:1
FK Spartak Choceň – TJ Straky 7:0
Skupina C:
SK Holice – RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:3
MFK Nové Město nad Metují – FK Česká Třebová 0:2
FK Baník Chvaletice – FK Náchod 0:0
RMSK Cidlina Nový Bydžov – MFK Nové Město nad Metují 0:0
FK Náchod – SK Holice 0:1
FK Česká Třebová – FK Baník Chvaletice 2:0
FK Náchod - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:1
FK Baník Chvaletice – MFK Nové Město nad Metují 1:2
SK Holice – FK Česká Třebová 0:3
RMSK Cidlina Nový Bydžov – FK Baník Chvaletice 1:0
FK Česká Třebová – FK Náchod 1:0
MFK Nové Město nad Metují – SK Holice 1:0
FK Česká Třebová - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:1
SK Holice – FK Baník Chvaletice 1:2
FK Náchod – MFK Nové Město nad Metují 0:2
Skupina D:
TJ Přelovice – FK Černilov 2:2
SK Vysoké Mýto – TJ Lanškroun 0:1
TJ Sokol Třebeš chlapci – Kostelec/Častolovice 2:0
FK Černilov – SK Vysoké Mýto 0:2
Kostelec/Častolovice – TJ Přelovice 2:0
TJ Lanškroun – TJ Sokol Třebeš chlapci 1:0
Kostelec/Častolovice – FK Černilov 3:1
TJ Sokol Třebeš chlapci – SK Vysoké Mýto 0:0
TJ Přelovice – TJ Lanškroun 0:5
FK Černilov – TJ Sokol Třebeš chlapci 0:3
TJ Lanškroun - Kostelec/Častolovice 1:0
SK Vysoké Mýto – TJ Přelovice 1:0
TJ Lanškroun – FK Černilov 4:0
TJ Přelovice – TJ Sokol Třebeš chlapci 0:4
Kostelec/Častolovice – SK Vysoké Mýto 0:0
Nejlepší brankář: Michal Jeřábek (SK Vysoké Mýto)
Nejlepší hráč: Matyáš Kubík (FC Sparta Brno)
Nejlepší střelec: Jakub Jelínek (FK Česká Třebová, 12)
Semifinále:
FC Sparta Brno – TJ Lanškroun 16:00
FK Česká Třebová – TJ Červený Kostelec 16:00
O 23. místo:
TJ Sokol Třebeš dívky – SK Holice 16:00
O 21. místo:
AFK Hronov – TJ Přelovice 16:00
O 19. místo:
TJ Straky – FK Náchod 16:15
O 17. místo:
SK Polaban Nymburk – FK Černilov 16:15
O 15. místo:
FC Nový Hradec Králové – FK Baník Chvaletice 16:30
O 13. místo:
SK Rozkoš Česká Skalice – TJ Červený Kostelec 16:30
O 11. místo:
FK Chlumec nad Cidlinou – MFK Nové Město nad Metují 16:30
O 9. místo:
MFK Chrudim – SK Vysoké Mýto 16:30
O 7. místo:
FK Spartak Choceň – TJ Sokol Třebeš chlapci 16:45
O 5. místo:
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – RMSK Cidlina Nový Bydžov 16:45
O 3. místo:
Poražený semifinalista 1 – poražený semifinalista 2 16:45
Finále:
Vítěz semifinále 1 – vítěz semifinále 2 17:00
1. FC Sparta Brno 5 3 1 1 7:3 10
2. TJ Červený Kostelec 5 2 2 1 4:3 8
3. Rychnov nad Kněžnou 5 2 2 1 4:4 8
4. Choceň 5 2 2 1 4:2 8
5. Chrudim 5 1 1 3 2:5 4
6. Chlumec nad Cidlinou 5 0 2 3 0:4 2
Skupina F:
1. Česká Třebová 5 4 0 1 6:1 12
2. TJ Lanškroun 5 3 1 1 5:1 10
3. Nový Bydžov 5 2 3 0 3:1 9
4. Třebeš chlapci 5 1 2 2 4:4 5
5. Vysoké Mýto 5 0 2 3 0:4 2
6. Nové Město nad Metují 5 0 2 3 1:8 2
Skupina G:
1. Česká Skalice 5 4 0 1 8:3 12
2. Nový Hradec Králové 5 4 0 1 17:2 12
3. Nymburk 5 2 2 1 6:4 8
4. TJ Straky 5 2 1 2 5:8 7
5. Hronov 5 1 0 4 1:10 3
6. Třebeš dívky 5 0 1 4 0:10 1
Skupina H:
1. Kostelec/Častolovice 5 5 0 0 11: 15
2. Chvaletice 5 3 1 1 6:3 10
3. Černilov 5 2 1 2 8:8 7
4. Náchod 5 1 1 3 2:5 4
5. Přelovice 5 1 1 3 3:7 4
6. Holice 5 1 0 4 2:8 3
Náchod – Černilov 1:2
Chvaletice – Kostelec/Častolovice 0:1
Holice – Přelovice 0:1
Třebeš dívky – TJ Straky 0:1
Nový Hradec Králové – Česká Skalice 0:2
Nymburk – Hronov 2:0
Nové Město nad Metují – Třebeš kluci 1:3
Nový Bydžov – Lanškroun 0:0
Česká Třebová – Vysoké Mýto 2:0
Chlumec nad Cidlinou – Červený Kostelec 0:0
Sparta Brno – Choceň 0:2
Rychnov nad Kněžnou – Chrudim 2:1
Chlumec nad Cidlinou – Choceň 0:1
Sparta Brno – Červený Kostelec 2:0
Chlumec nad Cidlinou – Chrudim 0:1
Nové Město nad Metují – Lanškroun 0:3
Nový Bydžov – Třebeš kluci 1:1
Nové Město nad Metují – Vysoké Mýto 0:0
Třebeš dívky – Česká Skalice 0:1
Nový Hradec Králové – TJ Straky 4:0
Třebeš dívky – Hronov 0:1
Náchod – Kostelec/Častolovice 0:2
Chvaletice – Černilov 2:1
Náchod – Přelovice 1:0
Sparta Brno – Chrudim 2:0
Rychnov nad Kněžnou – Červený Kostelec 0:2
Nový Bydžov – Vysoké Mýto 1:0
Česká Třebová – Třebeš chlapci 1:0
Nový Hradec Králové – Hronov 3:0
Nymburk – TJ Straky 1:1
Chvaletice – Přelovice 2:0
Holice – Černilov 0:2
Sparta Brno – Chrudim 13:15
Rychnov nad Kněžnou – Červený Kostelec 13:30
Chlumec nad Cidlinou – Choceň 13:45
Sparta Brno – Červený Kostelec 14:00
Chlumec nad Cidlinou – Chrudim 14:15
Rychnov nad Kněžnou – Choceň 14:30
Chlumec nad Cidlinou – Červený Kostelec 14:45
Sparta Brno – Choceň 15:00
Rychnov nad Kněžnou – Chrudim 15:15
Skupina F:
Nový Bydžov – Vysoké Mýto 13:15
Česká Třebová – Třebeš chlapci 13:30
Nové Město nad Metují – Lanškroun 13:45
Nový Bydžov – Třebeš kluci 14:00
Nové Město nad Metují – Vysoké Mýto 14:15
Česká Třebová – Lanškroun 14:30
Nové Město nad Metují – Třebeš kluci 14:45
Nový Bydžov – Lanškroun 15:00
Česká Třebová – Vysoké Mýto 15:15
Skupina G:
Nový Hradec Králové – Hronov 13:15
Nymburk – TJ Straky 13:30
Třebeš dívky – Česká Skalice 13:45
Nový Hradec Králové – TJ Straky 14:00
Třebeš dívky – Hronov 14:15
Nymburk – Česká Skalice 14:30
Třebeš dívky – TJ Straky 14:45
Nový Hradec Králové – Česká Skalice 15:00
Nymburk – Hronov 15:15
Skupina G:
Chvaletice – Přelovice 13:15
Holice – Černilov 13:30
Náchod – Kostelec/Častolovice 13:45
Chvaletice – Černilov 14:00
Náchod – Přelovice 14:15
Holice – Kostelec/Častolovice 14:30
Náchod – Černilov 14:45
Chvaletice – Kostelec/Častolovice 15:00
Holice – Přelovice 15:15
1. Sparta Brno 5 4 1 0 16:1 13
2. Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 3 2 0 8:1 11
3. Chlumec nad Cidlinou 5 3 1 1 7:2 10
4. Nový Hradec Králové 5 2 0 3 10:7 6
5. Nymburk 5 0 1 4 0:9 1
6. Sokol Třebeš dívky 5 0 1 4 0:21 1
Skupina B:
1. Choceň 5 3 2 0 10:1 11
2. Červený Kostelec 5 3 2 0 10:1 11
3. MFK Chrudim 5 2 2 1 6:2 8
4. Česká Skalice 5 2 2 1 5:1 8
5. TJ Straky 5 1 0 4 4:17 3
6. Hronov 5 0 0 5 0:19 0
Skupina C:
1. Nový Bydžov 5 4 1 0 6:0 13
2. Česká Třebová 5 4 0 1 8:1 12
3. Nové Město nad Metují 5 3 1 1 5:3 10
4. Chvaletice 5 1 1 3 3:6 4
5. Holice 5 1 0 3 2:9 3
6. Náchod 5 0 1 4 0:5 1
Skupina D:
1. Lanškroun 5 5 0 0 12:0 15
2. Sokol Třebeš kluci 5 3 1 1 9:1 10
3. Vysoké Mýto 5 2 2 1 3:1 8
4. Kostelec/Častolovice 5 2 1 2 5:4 7
5.Černilov 5 0 1 4 3:14 1
6. Přelovice 5 0 1 4 2:14 1