Prostějov – Vítkovice | 0:3 (kon.) | | | Pardubice – Varnsdorf | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Třinec | 3:0 (kon.) |
Táborsko – Žižkov | 1:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Frýdek-Místek | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Znojmo | 3:0 (kon.) |
Opava – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Vlašim – Sokolov | 0:1 (kon.) |
Nový Zéland – Francie | 0:2 (kon.) | | | Honduras – Vietnam | 2:0 (kon.) | | | Senegal – Ekvádor | 0:0 (kon.) |
USA – Saúdská Arábie | 1:1 (kon.) |
Cagliari – AC Milán | 2:1 (kon.) | | | AS Řím – Janov | 3:2 (kon.) | | | Sampdoria – Neapol | 2:4 (kon.) |
Palermo – Empoli | 2:1 (kon.) | | | Crotone – Lazio | 3:1 (kon.) | | | Fiorentina – Pescara | 2:2 (kon.) |
Turín – Sassuolo | 5:3 (kon.) | | | Inter – Udinese | 5:2 (kon.) |
Lorient – Troyes | 0:0 (kon.) |
Dukla Praha – Teplice | 5:3 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Hr. Králové | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 1:4 (kon.) |
Brno – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Jihlava – Plzeň | 0:2 (kon.) |
Převýšov – Dobrovice | 2:1 (6:5 po pen.) | | | Táborsko akademie – Vltavín | 2:4 (kon.) | | | Štěchovice – Benešov | 1:1 (3:2 po pen.) |
Uničov – Vyškov | 5:0 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Líšeň | 2:4 (kon.) |
Hlučín – Zlín | 0:5 (kon.) |
R. Sobota – Poprad | 3:2 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 | 4:1 (kon.) | | | Svätý Jur – Trnava B | 0:4 (kon.) |
Spiš. N. Ves – Žilina B | 0:3 (kon.) | | | Nitra – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Šamorín | 0:1 (kon.) |
Pohronie – Bardejov | 5:3 (kon.) | | | FC Košice – Sereď | 2:1 (kon.) | | | Skalica – Lok. Košice | 2:0 (kon.) |
Utrecht – Alkmaar | 3:0 (4:3 po pen.) | | | Kerkrade – Maastricht | 1:0 (kon.) | | | Nijmegen – Breda | 1:4 (kon.) |
Salzburg – Rheindorf Altach | 1:0 (kon.) | | | Rapid – St. Pölten | 2:1 (kon.) | | | Admira – Austria | 1:6 (kon.) |
Wolfsberger – Sturm Graz | 1:0 (kon.) | | | Ried – Mattersburg | 2:3 (kon.) |
Shandong Luneng – Henan Jianye | 3:2 (kon.) |
Orenburg – Chabarovsk | 0:1 (3:5 po pen.) | | | Arsenal Tula – Jenisej | 1:0 (kon.) |
Termalica – Jagiellonia | 1:2 (kon.) | | | Lech Poznaň – Wisla Krakov | 2:1 (kon.) | | | Korona – Legia | 0:1 (kon.) |
Gdańsk – Pogoň | 4:0 (kon.) |
po penal. (3:5)
FK Orenburg
0:1
(0:0)
SKA Chabarovsk
Jan Prošek
Branky:
rozh. pen. Korjan
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 9:5. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 27:23.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 70. Oyewole (ORE), 105. Afonin (ORE), 109. Malych (ORE) – 3. Dimidko (CAK), 39. Kazankov (CAK), 93. Nikiforov (CAK), 116. Kobjalko (CAK)
Neproměněná penalta: 39. Georgiev (ORE), brankář Dovbňa zneškodnil
Penaltový rozstřel:
1. série:
0:1 Maxim Kazankov (CAK)
1:1 Igor Koronov (ORE)
2. série:
1:2 Anton Kobjalko (CAK)
2:2 Marat Šogenov (ORE)
3. série:
2:3 Igor Udalyj (CAK)
2:3 Andrej Malych (ORE)
4. série:
2:4 Denys Dedečko (CAK)
3:4 Michail Sivakow (ORE)
5. série:
3:5 Ruslan Korjan (CAK)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 9:5. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 27:23.
FK Orenburg:
Ruděnko – Polujachtov, Sivakow, Oyewole, Malych – Afonin, Vorobjev (115. Koronov) – Popovič (54. E. Lobžanidze), Georgiev, Parnjakov – Ďuriš (85. Šogenov).
Náhradníci: Abakumov – Žunić, Koronov, Brejev, Šogenov, Drahun, E. Lobžanidze.
Trenér:
SKA Chabarovsk: Dovbňa – Udalyj, Dimidko, Jedijev – Čerevko (69. Astafjev), Druzin, Dedečko, Nikiforov (98. Kupčin) – Korjan, Lescano (85. Kobjalko), Kazankov.
Náhradníci: Krivoručko – Ivanov, Kalinskij, Astafjev, Kirejev, Kobjalko, Kupčin.
Trenér:
Náhradníci: Abakumov – Žunić, Koronov, Brejev, Šogenov, Drahun, E. Lobžanidze.
Trenér:
SKA Chabarovsk: Dovbňa – Udalyj, Dimidko, Jedijev – Čerevko (69. Astafjev), Druzin, Dedečko, Nikiforov (98. Kupčin) – Korjan, Lescano (85. Kobjalko), Kazankov.
Náhradníci: Krivoručko – Ivanov, Kalinskij, Astafjev, Kirejev, Kobjalko, Kupčin.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
25.05.2017
Chabarovsk - Orenburg 0:0
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 22:11.
Chabarovsk - Orenburg 0:0
Karty: 54. Mikuckis (CAK), 74. Udalyj (CAK) – 60. Malych (ORE)
Držení míče: 57 % : 43 %.Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 22:11.
Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Michal Ďuriš, přichází Marat Šogenov.