Závěrečný turnaj Player Development League 6:4 (kon.)
Liveblog ze závěrečného turnaje Player Development League 2017

6:4

(Philadelphia-New York)

Neděle 04.06.2017, 07:45 • Sportcentrum Lužánky, Brno • Player Development League

15:56
    Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji, že jste sledovali průběh tohoto napínavého turnaje a zase někdy na počtenou! (15:56:33)

15:53
    Slzy štěstí na straně Philadelphie, slzy smutku na straně New Yorku, pohár nad hlavou a radost vítězného mužstva, focení a předávání cen, to vše se odehrává na ledě, kde je teď spousta emocí.

15:49
    Je konec! Philadelphia vítězí 5:4 a vyhrává celý turnaj!

15:48
    ANEŽKA ČABELOVÁ ještě trefuje prázdnou bránu a Philadelphia už má jistou výhru.

15:45
    Hra je po tvrdém střetu u mantinelu přerušena.

15:42
    Minuta a půl do konce, napětí by se dalo krájet. Fanoušci povzbuzují oba týmy.

15:41
    New York snižuje! ADRIEN BARTOVIČ dostal přihrávku mezi kruhy a z první skóruje. Hosté hrají již bez brankáře a chtějí vyrovnat. Povede se jim to?

15:39
    New York si bere oddechový čas. Trenér musí povzbudit kluky a rozdat jim pokyny, jelikož do konce poločasu zbývá dvě a půl minuty a hosté musí dát ještě dva góly, pokud chtějí vyhrát.

15:38
    Philadelphia odskakuje soupeři opět o dvě branky. JÁCHYM NEDVĚD se po Šímově střele dostal k odraženému kotouči a dorazil jej za záda gólmana New Yorku.

15:34
    A máme tu kontaktní branku! Ve vlastním oslabení si najel FRANTIŠEK NETUŠIL do útočného pásma a trefil víko brány soupeře. Rázem máme ze zápasu pořádné drama!

15:32
    Bartovič teď střílel z první a měl před sebou odkrytou branku, ale Ševčíková předvedla prvotřídní zákrok lapačkou.

15:32
    New York snižuje! FRANTIŠEK NETUŠIL si najel do pásma polevém mantinelu, přijel až před brankářku a tu nakonec i prostřelil. Dává tak svému týmu naději na vyrovnání.

15:28
    Letci dávají další branku! To byla hrubá chyba v obraně, jelikož se po nepovedené rozehrávce dostal ke kotouči v mezikruží MAREK ŠTRBKO a prostřelil gólmana New Yorku.

15:26
    New York ubránil oslabení a může se hrnout do útoku.

15:23
    David Rozsíval se teď protlačil až před branku, ale Ševčíková si pohlídala mezeru mezi betony a nedovolila dát New Yorku kontaktní branku.

15:22
    A máme tu drama, New York snižuje! ADRIEN BARTOVIČ dostal přihrávku na pravý kruh a pálil z první. Už to vypadalo, že touš má v moci gólmanka domácích, ale nakonec kotouč vypadl z výstroje a došoural se do branky.

15:20
    Philadelphie dává další branku! Po sáhodlouhém tlaku New Yorku se dostali Letci do protiútoku a DOHNAL FILIP prostřelil gólmana hostů mezi betony.

15:18
    New York bruslí mnohem rychleji než v prvním poločase. Je vidět, že chtějí vyrovnat a jdou tomu naproti.