Tappara – Salzburg 4:2 (kon.) | Banská Bystrica – Wolfsburg 0:1 (kon.) | IFK Helsinky – Brynäs 2:5 (kon.)
Cracovia – Mnichov 1:2 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Grizzlys Wolfsburg
Pátek 01.09.2017, 18:00 • Zimní stadion Banská Bystrica, Banská Bystrica (SVK) • Hokejová Liga mistrů • Skupina A

58:06
    Jeff Likens fauloval zakončujícího Marka Bartánuse a dostal po přerušení hry dvě minuty za hákování.

52:36
    Jeff Likens byl vyloučen na dvě minuty za držení a Banská Bystrica má další možnost vyrovnat, jenže přesilové hry ani na jedné straně zatím gól nepřinesly.

50:35
    Miloš Bubela usedl na trestnou lavici, aby odpykal týmový trest Banské Bystrice za příliš mnoho hráčů na ledě.

46:48
    Mark Voakes přišel do souboje v blízkosti obranné modré čáry pozdě a zdvihl svou hůl do obličeje jednoho z hráčů Banské Bystrice. Jasné dvě minuty a šance pro slovenský tým vyrovnat!

30:17
    Björn Krupp dostal dvě minuty za sekání. Banská Bystrica si zahraje počtvrté v zápase přesilovou hru.

22:44
    Tyson Mulock ve středním pásmu nabral velkou rychlost a po ztrátě stability podrazil Mateje Češíka. Následovaly dvě minuty za podražení a třetí přesilová hra pro Banskou Bystricy.

18:11
    Alexander Roach dostal dvě minuty za hákování a Banská Bystrica dohraje úvodní část v početní výhodě.

09:59
    Miloš Bubela dostal dvě minuty za hákování, když zbytečně fauloval ve snaze získat puk v útočném pásmu. Wolfsburg má k dispozici třetí přesilovou hru, zatím nevyužil žádnou.

07:13
    Branislav Kubka se před chvílí vrátil z trestné lavice a nyní na ni putuje znovu. Tentokrát za nedovolené bránění.

04:55
    Branislav Kubka na pravé straně obranného pásma u hrazení zahákoval jednoho z protihráčů a dostal dvě minuty za hákování. Po přesilové hře slovenského týmu je to početní výhoda pro Wolfsburg.

00:35
    Alexander Karachun dostal po 35 sekundách dvouminutový trest za sekání a Banská Bystrica se může ujmout brzkého vedení. Hned v první minutě má k dispozici přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 34. Fauser (Krupp, Foucault)

HC´ 05 Banská Bystrica: Lassila (Lukáš) – Kubka, Ďatelinka (C), Sedlák, Dame-Malka, Gélinas, Mihalik, Košecký, Róth – Lamper, Bortňák (A), Gabor – Bartánus (A), Faille, Lunter – Hohmann, Bubela, Brittain – Češík, Tamáši, Belluš. Hlavní trenér: Vladimír Országh.
    Grizzlys Wolfsburg: Brückmann (Kuhn) – Likens (A), Wurm, Ankert, Krupp, Dehner, Roach – Aubin, Voakes (A), Karachun – Furchner (C), Fauser, Hoehenleitner – Weiß, Dixon, Foucault – Riefers, Mulock. Hlavní trenér: Pavel Gross.

Rozhodčí: Vladimír Baluška, Michael Tscherring. Čároví: Peter Šefčík, Roman Vyleta