Saint-Étienne – Angers 1:1 (kon.) | Lyon – Guingamp 2:1 (kon.) | Marseille – Rennes 1:3 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (1:1)
Angers SCO
Neděle 10.09.2017, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo
    84. Červená karta

84
    Bude se dohrávat v deseti na obou stranách! Enzo Crivelli nesmyslně podkopl zezadu soupeře a míří velmi rychle pod sprchy.

64
    Santamaría byl sestřelen Dabem zcela mimo hru a je za to potrestán žlutou kartou.

49
    Také druhý poločas začíná pěkně zostra. Rozhodčí se rozhodl udělit za nebezpečný skluz do brankáře červenou kartu! Pajot tak opouští trávník po čtyřech minutách druhého poločasu.

35
    Pajot ve středu pole přišlápl nárt soupeře a je za to potrestán žlutou kartou.

11
    Další žlutou kartu inkasuje od hlavního rozhodčího Andreu. Také ho balon zasáhl do ruky, která byla hodně daleko od těla.

7
    Ronaël Pierre-Gabriel podskočil balon v pokutovém území, poté si lehce sáhl na míč rukou a je z toho pokutový kop. Hlavní rozhodčí se chvíli radil a pomezním a nakonec ukazuje na penaltový bod.

5
    Hosté jsou v úvodu pod velkým tlakem. Další povedenou kombinaci fotbalistů Saint-Étienne musel hasit jen za cenu žluté karty Santamaría.

Vít Schück

Branky: 1. Cabella (Pajot) – 9. Mangani (pen.)

Karty:   7. Pierre-Gabriel (SET), 35. Pajot (SET), 64. Dabo (SET) – 5. Santamaría (AGR), 11. Andreu (AGR)   49. Pajot (SET) – 84. Crivelli (AGR)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:19.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Perrin (C), Lacroix, Pierre-Gabriel – Pajot, Dabo, Dioussé – Cabella, Diony (50. Maiga), Hamouma (46. Bamba).
    Náhradníci: Moulin – Hernani, Bamba, Katranis, Maiga, M'Bengue, Selnaes.

Angers SCO: Letellier – Bamba, I. Traoré (C), Thomas, Andreu – Santamaría (85. Jean Tahrat) – Toko Ekambi (68. L. Coulibaly), Fulgini (74. Guillaume), Mangani, Capelle – Crivelli.
    Náhradníci: Michel – L. Coulibaly, Guillaume, Jean Tahrat, Pavlović, Sunu, Tait.

Rozhodčí: Abed – Aube, Drouet